Přejít na výpis diskuzí

Facundo Gambandé

OSOBNOST 2.2.2014 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ještě abych nezapomněla můžete mi psát i z Gmailu a já si s vámi pohovořím io Facundovi io violette jako o celku. Fajn?
  • nemusite verit timto osobnostiam Candelaria navzaj chodi s facundom vyhladajte si to na YouTube Le vere coppie nella realtá.
    • Sajuška to je len veľké klamstvo ty si dieťa veď internet úplne klame . Vy fakt veríte na to čo klame internet možno niečo neklame ale niečo ani neviete čo ste si dostali do hlavy.možno osobnosti klamú možno nie ale môžte si z hlavy všetko vimazať lebo to je hovadina!!!!!TAK SA UŽ KONEČNE SPAMÄTAJTE!!!!!!Ja tu od padnem
  • Tak já tady čtu vaše nadávky a ještě i do toho musím zasáhnout neboť to mezi vámi to už hoří a tak prosím Vás ať s tím přestanete neboť se zde bavíme o Facundo a ne o tom co dělá ale o něm jako člověku !!!
  • čau a povedz leonovi že violetta tú skúšku nezrušila ale geri niekto volal pablovi a geri to zdvihla povedala že je pablová asistentka a ked sa jej spítali na meno povedala že sa volá violetta!!!!!!!!!!!!!! geri je strašná vimíšlačka. *16* *16* *16* *16* *16*
  • Caxi love love love cami+Maxi
  • On je taky 10 jak já... Ale masem 10.3
  • Maxi si moc hezkej moc potobje toužim a naty se tobě hodi moc jesli ji ubližiž tak uvidiš jak se rozlobim a tet koukam na violettu a diš si hraju jako ted tak ty si muj kluk ahoj lasko meje moc te miluju pa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ted spivam s franceskou a camilou a maxi ste bou *14* *15*
    • je teplej
    • Mne sa nepáči Moc CAMILA ale naty áno a veľmi. Hlavne keď ste spolu a pred chvilou som dopozerala violettu. Ako tam naty začaa chodiť :D Je strašne zlatá :D
    • TI HRABE?? *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10*
  • terka.nemcikova.3
    Vše nej k narozkám. *15* *15* *14* *14*
  • Feliz compleaňos mejor Facundo. Le deseo buena sverte y salud. Yo quieeo que seas muy, muy šťasná. Me gustas mucho.¡Hola
  • si moc krasni tancis skvele no aj spivas *14* *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit