Přejít na výpis diskuzí

Fabian Halbig

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-*

    ach jo...že já enjsem němka..von ej tak překrásně rostomilej..fááq k zulíbání.. *8* *14* *14* já ho fáákt miluju.. *1* *5* *15*
  • Fabísek

    I love you Fabi *14* *14*
  • reig

    SMYPATAK

    *14* je wam taky taaaak sympatickey jako mě.......... <3
  • dívka

    Seš nejlepší a nekrásnější kluk na světě moc,mocinkO te zboznuju tvoje obdivovatelka Klára Kříčková 12roků
    MILUJU TĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *14* *14*
    • Re: dívka

      jn nas klarecc lolec *9* *9* *9* *7*
  • Begrüßung

    Kuckuck bin ich französisch!! *4*
  • mrtěěěě

    Fabi je strašně roztomilej, vůbec na svůj věk nevypadá. No a hrozně mi připomíná mýho kámoše Libora....neim proč, ale upe děsně... *3*
    • Re: mrtěěěě

      to mas pravdu ze na svuj vek nevypada vypada o dost mladsii..!! ale to e fukk.. *5*
  • mtmmmr

    Fabí je strašně krásnej kluk.....strašně ráda bych se s nim seznamila *14* *14* *14* *14* I lOVe fAbi *14* *14*
  • jeée

    všichni o něm řikaj že je moc vychrtlej ale je to lepší než aby byl nějaká beška je strašně úžasnej... *14* *14* *14*
  • fabi

    jako....fabi je muuuuuuuuuuuuuuuuuj takze vite co..........mate smuuulu:D *4*
    • myrna

      Re: fabi

      Lol to si věříš xD chudák kluk xp
    • Re: fabi

      tak to asik tezko kdyz chodi se mnou!!!! *3* hOLKU BOHUZEL MA TAM MATE SMULU A MA ME:)ale jinka holky je vazne supr:)
      • myrna

        Re: Re: fabi

        Tvl xD Ty máš fakt dost x)) jojo ono tě to přejde...imaginární láska Fabian Halbig xD no moc tohle xDD A když tě to nepřejde, měla by si raději navštívit nějakého dobrého psychiatra x) Protože Fabi má vlastní život v Německu... Třeba nějakou vlastní princeznu a ty to rozhodně nejsi...žádná z nás zde přítomných x)
      • ancik1198

        Re: Re: fabi

        omg ty ses asi někde pořádně praštila ne?? hmm tak to mi je docela divný *1* to že píšeš česky a ne německy *15* ale jinak DOBREJ VTIP *15* hahaha to co si napsala ti nikdo neuvěří bohužel *3* *1*
        • Re: Re: Re: fabi

          Ich HaiBe Pauline..Fabi er geht dur mich!!Sie sind doof wie Bohnenstroh sein!!Möglich ich kann ein bisschen Czech..Tchus!!! *16* *16*
      • anigo

        Re: Re: fabi

        ha ha ha dobrej pokus o vtip *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* ty seš snad upa blbá *1* *1* *1*
  • ydsd

    n1k4-->si věříš =D fabi my češky tě milujem nejwííííííííííííícccc *5* *14* nikdo jinej tě nemá radši než mi *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit