Přejít na výpis diskuzí

Ester Ládová

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VŠE NEJ

    Ahoj Ester, vse nejlepsi k Tvym vcerejsim narozeninam, hodne stesti, zdravi, lasky a at ti to vydrzi s tvym pritelem. pááááá Catgirl
  • nic si z toho nedělej!!!

    Ahoj Ester, vykašli se na to co sem všechny závistivý krávy a nadržený prasata píšou. Každý dělá v životě chyby a myslím, že každý by měl dostat druhou šanci.Když jsem na jedné diskotéce slyšela poprvé tvůj mix písniček, strašně se mi to líbilo a tak sem si koupila tvoje CD a od tý doby jseš moje nejoblíbenější Česká zpěvačka a písnička Tak už pojď je fakt pecka. Džím ti palce a doufám, že si co nejdřív koupim tvoje druhý CD. Měj se krásně Catgirl
  • To čumím

    Ahoj Ester nic si stoho nedělej co tu o tobě píšou,jsou to idioti.Nikdo nejsme bez chyby,tady píšou jen závistivci sexualně flustrovaný až po fekálomana s chutí na to aby ti mohl vrazit ruku do zadku.
  • co jste to za lidi??????

    Je vubec mozné takhle reagovat?to jsme my ceský národ?hruza.Nikdy jste zjevne neudelali v zivote chybu a vsichni jste svatí!!!Pro ty co si udajne se mnou uzívali,jsou to jen výmysli a kecy,jediný kdo je v mé posteli je muj prítel,který by me nikdy nedal a proc? Protoze jsem normální sakra,protoze si na nic nehraju,protoze varim,uklízim a makam.Nevím co jsem vám vsem udelala,ale jsem v soku,co tady plácáte?nemohu se líbit vsem a ani nechci,zpívam proto,protoze jsem zpívala uz drív a kdybych to neumela,nikdy by mne neucila tak vázená paní jako byla paní Svábová jejíz zackou byla i nase nejlepsí operní pevkyne!!!at si myslíte co chcete,v novinách je spousta lzi a já to nemohu ovlivnit tak jako druzí,víte o me jen to nejhorsí,nic víc vás ani bohuzel nezajímá!Neríkám si modelka,ale normální zenská,která zije normální zivot a dost si uz vytrpela,nemela nikdy nic zadarmo,nechte mne pro Boha uz zít,nikomu nepreji nic zlého,na ROZDIL od vás,kterí me tak horlive nenávidíte.. Vase ESTER LÁDOVÁ!
  • Sorry, ale jestli tohle je osbnost tak já sem násada od smetáku!!!
  • Kdyby

    Kdybych byl nekdo jinej, mozna bych ji videl jinak, ale protoze nejsem nekdo jinej, tak ji fakt nemusim. GdG
  • nic na ní není a řadit jí mezi osbnosti, to už je vrchol
  • jak muze byt zarazena mezi zpevacky jeste sem neslisela ani jednu jeji pisnicku
  • tag to fakt nechápu......voni sem daj tuhle ubožačku mezi modelky...a třeba karolínu kurkovou sem nedaj...tag to by mě potom zajímalo kdo to vymejšlel!!!!!
  • Komu se to hnusí tak ať se na to nedívá. Jsou ale i hezčí ,,P" hvězdy. ..... Silvia Saint?
  • No comento!
  • omluva a oprava

    ne, nejsem žádná "závistivá slečinka"...nepodívám se ráda bez pohoršení, ale RÁD A BEZ...
  • Já osobně si myslím, že tato paní nemá co pohledávat mezi osobnostmi. ta není osobnost ani s malým s znechutila se celému národu a je to opravdu ostuda, když jste ji zařadili mezi OSOBNOSTI. Příště prosím vás lépe uvažujte, než uděláte nějakou hloupost. Děkuji
  • JE DOST DOBRÁ,DOSTALA SE ALESPON NĚKAM,KAM ONA SAMA CHTĚLA.
  • No COMMENT
  • čauky,myslim,že každej by měl dostat druhou šanci a kdybyste vy ostatní byli v nějakým srabu a neměli jinou možnost,třeba byste udělali to samý,čus!
  • \"Herecky\" se horsi:-)

    Kdyz jsem si s ni uzival asi pred tejdnem, tak moc dobrej "hereckej vykon" nepodala..
  • já bych jí to ukázal jak se to dělá:-)
  • Byla by jsi dobra,kdyby jsi nemela tu svoji,,minulost,,akorat nevim proc patri mezi osobnosti.To je tu i Paula Wild???
  • Závist

    To co ona dělá veřejně tak Vy to děláte tajně.Ani Ester Ládova ani Dolly Baster nejsou moje typy ale svoji osobnost mají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit