Přejít na výpis diskuzí

Ernesto Čekan

OSOBNOST 30.10.2008 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • obdiv

    Po přečtení některých příspěvků mi bylo skutečně zle a líto pisatelů,pro jejich ubohou a prázdnou duši. A když se mi někdo nelíbí nebo ho nemusím,tak ho prostě ignoruji a nebudu na něj kydat špínu.Ernesto je mým velkým oblíbencem,jsem teprve krátkým fandou ale postupně chci vidět všechna představení s jeho účastí.Ernesto,mám tě moc ráda a přeji hodně štěstí a pohody. *3*
    • nika1979

      Re: obdiv

      ernesto čekan je suprrrrrrrrrrr herec. užas.1111111111111111111 milaček-
      1111111111111111111.--------- že veverko. dik ja ho tež zbožnuju . a miluju.............mocccccccc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Antiklub neherce Čekana

      Ernesto Čekan = z hereckého hovna pára...nic jiného se k umění tohoto kandrdase a skřeta českého divadelnictví nedá napsat...
  • 8.ball.8

    Ernesto je dobrej týpek, a má brutální obočí.

    *5*
  • hrál v...

    ernesto čeken hrál v ordinaci v růžové zahradě?myslím že ano...
    • Re: hrál v...

      Hrál, ještě jsem viděla ukázky a určitě toto úterý v Ordinaci bude... *3*
  • clemi

    Lev v zimě

    Sice nepatřím, mezi jeho fanoušky, ale fanoušky Hany Maciuchové, ale Ernesto ve Lvovi v zimě hraje upe skvěle.. fakt tu hru všem doporučuju...
    • clemi

      Re: Lev v zimě

      p.s. pro ty, co se hájí svého oblíbence a nenechají si líbit tyto útoky.
      v profilu Hanky Maciuchové jsme tady toto měli také, ale i Jiřího Dvořáka také... a jediné co na tyto útočné osoby zabírá je ignorace a nebo, pokud by ste měli oficiální fanclub, vypátrat dotyčného I.P. adresu a poté už se dá bez problémů dotyčný najít... měli sme tady i takový případ, že se někdo za Hanu Maciuchovou vydával a psal za ní odpovědi (až na jednu) v jejím stylu slovníku...
      držte se toho, jak ho máte rádi a nedejte se!!!
  • Hádej,kdo jsem

    Miluju Tě!!!
  • Krásné prázdniny

    Přeji všem milým lidem a hlavně Ernestovi krásné prázdniny. Těším se, že ho po prázdninách uvidím v nějakém prímovém představení.
    *3*
    • Re: Krásné prázdniny

      TAky přeji a taky se těším. *1* *15*
  • stbácký prase

    no jo, čekan,díky stbáckýmu fotrovi dělá ramena, znám ho dobře,hajzl a levej zmetek to je,ten kdo ho zná,dobře ví
    • nika1979

      ERNESTO ČEKAN %

      ERNESTO ČEKAN UŽASNEJ JUPI ::::::::::::::: MILAČEK IDOL LASKA SEXY ZBOŽNUJU HO::::::::::::
      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: stbácký prase

      A co je Váš táta? Asi si nesete s sebou do života pěkný trauma, že jste takovej zamindrákovaneček, co?
      • nika1979

        Re: Re: stbácký prase

        bohužel , tatu nemam tak že vim dik---masa.pl
        *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Ernesta zbožnuju,Moccccccccccccc dik Nika******
    • nika1979

      Re: stbácký prase

      dejmu ernestovi čekanovy . nepsat uražky ........... to jse neděla, uražet ho,,,,,,,,,,,,,,,,,,,v čera hral serialu ordinaci rúžovej zahradě Argentiskeho Pedra.............. suprrrrr je sexy,,,,,, jsem jeho faninka. aj tu osobnosti .aj facebooku. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • "nika1979", proboha, to si nemůžete váš příspěvek před odesláním přečíst a opravit alespoň ty hrubky. Zakončení by si zasloužilo spíš uplakánky než smajlíky.
        • nika1991
          ja mam slovenskou školu víš *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: stbácký prase

      Áááá, ty ses nám zas probral, chudáčku? Kdepaks byl tak dlouho? Nebo ses realizoval jinde?
    • Re: stbácký prase

      Co se na tohle dá říct...Nemusel by jste mu tak závidět že?! *15* *13*
      • nika1979

        Re: Re: stbácký prase

        NESNAŠIM SLOVO ZAVIST. TO JE ME TABE. ZAVIST ŽARLIVOST TOJE NEMOC TAKŽE.... LASKAVĚ ODPUSTE MI TO *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: stbácký prase

      Co se na tohle dá říct...Nemusel by jste mu tak závidět že? *15* *13*
  • martina20

    Pohodář

    Zdravím Vás všechny tady.
    Známe se s kamarádkou s p. Čekenem docela dost dlouho na to abychom nevěřily těm směšnym žvástům co tu někdo publikuje. p. Čekan je pohodář a strašně hodný člověk a děkujeme lidem, kteří se ho zastávají.
    Též doufáme, že se s někým z Vás jednou setkáme na nějakém jeho jak jinak než skvělém představení. *3*
    • Re: Pohodář

      Děkuji za úžasný příspěvek. Udělala jste mi velkou radost tím, že konečně někdo napsal pravdu. *3*
      • martina20

        Re: Re: Pohodář

        Jsem ráda, že alespoň někdo je rád *3*

        Včera jsem opět Ernesta viděla po dlouhé době a překvapil mě hlavně svým chováním- myslím že je jeden z mála, kterému nestoupla ,,sláva" do hlavy a jsem tomu moc ráda- Díky Ernesto..... *3*
        • Re: Re: Re: Pohodář

          Díky za příspěvek. Taky na mě Ernesto tak působí. A už se moc těším na Vyhazovače na 26.5 a na Klec bláznů 30.5...... *15* *15*
  • pro brom

    Role je dobrá, mě se teda aspoň líbila. Určitě se běž podívat - je tam vidět, že fakt umí zahrát cokoliv. I roli dramatickou. Jestli se ti líbí, určitě nebudeš litovat. Já osobně jsem ho v té roli obdivovala *3*
    • Re: pro brom

      Tak doufám, že ho taky uvidím..:)
  • Lev

    Viděla jsem Ernesta ve hře Lev v zimě. Je tam super! Není to sice komedie, ale ukazuje tam, že umí!!! Ještě se chystám do divadla U Valšů na hru Kolumbus a Izabela. A nádhernou roli má v divadle Radka Brzobohatého Klec bláznů. Vřele doporučuju!!!
    • Re: Lev

      Mášo,díky moc, s tím,co jsi napsala nejde nesouhlasit.Viděla jsem Ernesta ve Vyhazovačích a třikrát Klec bláznů, kde exeluje po boku Tomáše Racka, oba jsou v této komedii super a na Lva v zimě se už teď mooooc těším.
      tak se měj krásně a Ernesto ty též a ty žvásty o sobě ignoruj a pracuj na sobě,at se zase máme na co těšit.
      veverka *3*
    • Re: Lev

      Jakou roli má ve Lvovi v zimě prosím?
      • Re: Re: Lev

        Krále Richarda. Bež se podívat, je tam úžasnej *3*
        • Re: Re: Re: Lev

          Počkej..vážně?Já myslela, že krále hraje Brzobohatý.
          • Re: Re: Re: Re: Lev

            Jasně, ale krále Jindřicha. Ernesto hraje PRINCE Richarda, jeho syna. Sorry za ten zmýlenej titul... *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Lev

              Aha..díky...A má alespoň velkou a dobrou roli? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit