Přejít na výpis diskuzí

Erdogan Atalay

OSOBNOST 31.12.2006 
125 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a kde si ho potkala?? *3*
  • narozeniny

    až dneska sem se dozvěděl, žhe mám narozeniny ve stejný den jako můj oblíbený herec E. Atalay.... *4*
  • Erdogan Atalay se mi moc líbí a přeju mu vše nejlepší do života!Kobra 11 byla skvělá jsem ráda že stále pokračuje! tak at se ti i nadále daří! papapa
  • Erdogan

    Erdogane jsi nejkrásnější!!!
  • Erdogan

    Erdogan Atalay je nejlepší. je super a je moc moc hezkej
  • Erdogan je super

    Chtěla bych pozdravit všechny, kteří stejně jako já fandí německému herci Erdoganovi. Je super a jako Semir Gerkhan je úžasnej a proto doporučuju všem, aby se aspoň podívali do fotogalerie na pár fotek, které jsem zde uveřejnila, díky
  • photo?

    Proc u teto osobnosti schazi fotka,je tak slozite ji sehnat?zivotopistu mel byt uz davno!
  • Erdogan Atalay

    je nejlepší herec co znám a když sem se s ním osobně setkala byl velice milý, příjemný a komunikativní
  • Erdogan

    Erdogan ( jméno se vyslovuje Erduan) je opravdu moc milý a příjemný člověk, znám ho osobně,vyzařuje z něj neuvěřitelné charizma.
    Jen tak pro malé počtení( a jako omluvu za ten první nevydařený "příspěvek do diskuze")je to jen málá část článku,celý ho najdete na stráhkách uvedených výše.
    „ Člověk nepotřebuje být stále vynikající“ hraje v ,“ Alarm für Cobra 11 .“
    Klidně a skromně působí Erdogan Atalay.Jemným hlasem a s rozpačitým úsměvem mi říká:
    „ To přece není žádná zvláštnost, viset z vrtulníku,“ říká skoro s omluvou. 37 letý Erdogan to považuje za zcela normální. Většinu kaskadérských kousků v akčním seriálu dělá sám. Jednou měl ale strach , to když musel zády napřed skočit z kolínské veletržní věže. „ Byl jsem normálně jištěný, ale bylo toho na mě příliš.“ Od nového roku je tu znova jako turecký komisař Semir. „ Celá ta doba uběhla neuvěřitelně rychle.“..... „Zůstanu tak dlouho, dokud si budou diváci přát, abych tady byl.“ Jaká ho čeká budoucnost, to Erdogan ještě neví. „ Já nechávám všechno jít, tak jak má. Nejraději myslím na svou dceru Amiru ( jméno znamená princezna), přišla na svět před dvěma roky, od té doby se mi všechno změnilo. Je to například pohled na život.Vlastně bych chtěl, aby bylo více ochoty a odhodlání., říká Erdogan a usmívá se, znovu je tu ten ostýchavý a rozpačitý úsměv.
    *3*
    • Re: Erdogan

      hej kobra 11 v Česke TV na NOva ted neJJJ *1* *1* *1* gOOd SAmer(SIMIRE)ani jednou te jeste nikdy nezastrlili ale postrelili *8* *8* jsi rychly,statecnya dobry *4* *4* pomahas lidem dobre veci cau si muj fanda *3* *3*
  • Erdogan Atalay

    Který fanda Erdogana Atalaye se o něm chce dozvědět víc- o natáčení Kobry 11, i Maximální rychlosti,odpovědi Erdogana z chatu RTL,najdete to včetně obrázků na foru AFC 11 v této místnosti

    http://www.afc11.site.cz/forum/ /viewtopic.php?t=3 *4*
    • Re: Erdogan Atalay

      www.afc11.site.cz/forum
      vstupte prosím na tyto stránky a potom už se dostanete do diskusního fora,ona totiž každá stránka má svoji adresu. Omlouvám se za nedorozumění
      • Re: Re: Erdogan Atalay

        http://www.afc11.site.cz/forum/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit