Přejít na výpis diskuzí

Enya

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úžasná

    Ona má dokonalé písničky.Tak třeba may it be ta je úplně úžasná.Dokáže uklidnit a zároveň nadchnout a má dokonalý hlas *4*
  • Enya

    Má opravdu nádherný písničky *3* , hlavně Anywhere is se mi líbí
  • Re: Re: Kde koncertuje

    Miluji jeji hudbu nadevšechny jiné a Viděla jsem video na youtube kde zpívala naživo na world music award a zpívala may it be ... upřímě, byla nervozní a třepal se jí hlas ale i tak sklidila obrovský potlesk jak jinak *5*
  • narozky

    vše nejjjj! *5* *5* *5* *5*
  • Re: Enya

    uklidnující,něžná,je moje nemilejší zpěvačka,sluníčko.
  • yuris.sun

    Re: Re: New album of Enya

    Tak to joo,tak pak joo,to se zase já těším,až ho taky budu mít.Doufám že v budoucnu zas vydá nějaké další album *3* *1*
  • evecka

    Re: New album of Enya

    Jo, jo někteří už něm ví a mají ho doma. Např já. Bezva, nejlepší. *3* *4* *1*
  • yuris.sun

    Re: New album of Enya

    Ale co jsem koukal,tak to nové album bude obsahovat písníčky z těch starších alb *4*
  • yuris.sun

    New album of Enya

    Jak jsem zrovna brouzdal na stránkách Enya.com,tak má Enya vydat nový album,zhruba toho 23.Listopadu.Ale abych pravdu řek,tak se na to album těším(hlavně písničky,pochopitelně).(možná asi o tom album,někteří asi ví!?) *4* *4*
  • sirnicak

    Re: enya

    enya a m.oldfield.do toho era a vangelis to by byla show jako muzikant to muzu potvrdit.zdar vsichni mystici
  • nika.

    ------

    Vše nej v další tvorbě! Všechny písničky jsou super, na uklidnění. *1* Hodně štěstí.
  • Vše nej

    Přeji vše nejlepší, Enyo! ;) ;) ;)
  • Re: Re: Enya

    já prostě žiju enjou!!!!!!!!!!
  • Re: Enya

    lepší spěvačku než je enya v těhle druzích písní,neznám,a ani není,ta je prostě ůžasná,a ty písničky,to je lahoda........... *3* *4* *14* *4*
  • lieblinka

    Enya

    Ona je suprová,vždycky když mam depku,nebo jen tak si chci hodit veget,tak si ji pustim.....best písničky Caribbean Blue,Book of Days,Only Time. *3* *4*
  • SUPER

    nedavno jsemo bjila fakt krásnou písničku amararntine,je fakt boží pak jsemslyšela další umí krásně zpívát! *15* *14*
  • evecka

    Re: Re: Re: Re: Nejlepší zpěvačka světa

    Děkuji za dobrý tip. *3*
  • Re: Re: Re: Nejlepší zpěvačka světa

    Evecka .. neviem odkiaľ si, ale určite všetky CD albumy od Enyi kúpiš aj v Prahe ak vystúpiš na zastávke metra Mústek tak pri východe z metra je jeden fantastický obchod s hudobninami (BL Music).... *3*
  • evecka

    Re: Re: Nejlepší zpěvačka světa

    Děkuji za informaci.
  • Re: Nejlepší zpěvačka světa

    http://www.recordstore.co.uk/enya/h ome.jsp?Category=cd_albums

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit