Přejít na výpis diskuzí

Erno Matti Vuorinen

OSOBNOST 17.3.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Metalový hobbit <3
  • A jeho bys nenakopl. Kdybys to udělal už by tě fláknul flaškou od piva po palici s přetáhnul kytarou a dal ti do držky. A já bych byla s ním
  • Dobře ty :D *5*
  • Zavři hubu vole, je to dost velkej borec, umí věci co ty nedokážeš, a narozdíl o tebe je o něm dost slyšet, tak doprdele nezáviď!!!!
  • nejspíž ji sem dal ten emppuovo Hater!
  • Ty jseš prolezlej pohlavníma chorobama >:C
  • Emppu je takovej rostomiloučkej :3
  • Kdyby šli lidi nahlásit tak už bych tě nahlásila. Tak běž do finska a řekni to Emppuovi do ksichtu jakej je! Má spoustu fanoušků a fanynek! Já jsem jedna z fanynek protože je prostě božsky rostomilej. Ale vsadím se že bys ses neodvážil mu to říct do očí protože se ho bojíš viď posránku >:P
  • Neznáš ho osobně! A kdybys s ním hrál souboj na kytaru tak by ses pos*al že bys 1000 000 krát prohrál a pak bys radši změnil názor co? Hejtere jeden zasranej
  • Ty seš dost namyšlenej! Emppu je rostomilej <3
  • nejlepší kytarista
    nejenergičtější showman
    inteligentní
    vtipný
    charizmatický
    SEXY
    skromný milý člověk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • sladkej mini zlatohlávek,jééééééééééé,já ho miluju!!!!! *14*
  • bláááááááááááááázne!! co na ňom vidíš? to ani neni chlap.je to mini fakan naprosto trapně fakaňácky fakanskej Fiňák!
  • jo je to dost namyšlenej finskej drzej fakan!!! *10*
  • když on je tak sexiiii se píše s ypsilonem,víš???: sexy!!
  • ten musí bejt prolezlej pohlavníma chorobama...! tfuj! finskej don juan,že?
  • nejblbější a nejnafoukanějšíW
  • dost velkej nafoukanej deb... s ksichtem tak blbym,že bych ho mohl každej s chutí nakopnout!
    aaaach,zblázněte se z něho, holkiiii...
  • jdi se vycpat
    můžu řikat co chci!
    je to nafoukanej finskej magor
  • Nechte si ty trapné komentáře,běžte se hádat jinam!A smažte ty ošklivosti a trapárny ze závisti k někomu schopnému,jako je Erno!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit