Přejít na výpis diskuzí

Emily Procter

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luluvamp

    :o)))))

    Emily je néjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj *1*
  • luluvamp

    Emily je nejjjjjjjj

    Emily je ta nejlepší herečka na světě! Napište mi někdo,kdo jí má také rád *4*
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Emily je nejjjjjjjj

      já ju taky mám moooooooc ráda a je jako můj vzor obvzláš i její hraná role no to víte zbraně jsem držela už od 1 roku takže se nedivte že ci bít u zbraní :D takže dost společných zájmů *3*
    • Re: Emily je nejjjjjjjj

      ja emily milujem najviac na svete. Takže sme dve. *14*
  • Já vím co říkam!!! *5*
  • luluvamp

    Madam Dokonalá:o)

    Dokonalá....je to ta nejj...moc jí miloukám...je úžasná.Videa klásné..fotečky taktéž.Má klásný vlásky,který jí budu nadosmrti závidět.
    Emily je prostě NEJ.
    • Re: Madam Dokonalá:o)

      no slyšela a viděla jsem že si oholila vlášky ale nwm jestli to bylo jen sehraný nebo doopravdy ženou se drby že má rakovinu *9*
  • dotaz

    cau hele lidi nevite nekdo s kym ted chodi sem to hledala snad vsude a uz nevim co s tim. evidentne jsou dobri pratele s adamem rodriguezem ale neznam jejiho pritele . a stve me to . je fakt uzasna a ochotna vtipna a hlavne usmevava! *3* *14* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: dotaz

      cau jednou jsem cetla v jednom casopise ze je pravdepodobne lesbicka ale jestli je to pravda tak to fakt nevim.jojo krasna opravdu je *3*
      • ricibaru

        Re: Re: dotaz

        nn lesbička to neni to byl pouze kec bulváru Blesk TV no a určo nebudelesbička když je těhotná *1*
        • Re: Re: Re: dotaz

          a nevite nekdo s kym je tehotna? *4* *4* *4*
  • luluvamp

    hmmm....

    Jak tak koukám na hodnocení fotek...tak je mi z toho zle!!!!!!!!!Jak někdo může dát tak krásným fotkám...... *9* je to smutný.....ale ona nemůže za to,že je hezká nebo za to,že jí nemáte rádi!
    Tak se nad sebou laskavě zamyslete!
    Jelikož Emily je úžasná:o) *3*
  • ricibaru

    je Těhotná

    ahojky Lidičky takže mám upa new zprávy
    Emily procter je těhotná takže v 9řadě pohužel asi nebud nbo bude mít s "Ericem " díte :o to ještě není jasně ale vypadá to jako že odejde *9* tak doufám že se aspon pak někdy vrátí bez ní by to byla nuda :(
    *9*
    • ricibaru

      Re: je Těhotná

      jupí prej neodejde prej jde pouze na mateřskou a pak se vrátí juhhuhu
  • happy birthday ;D

    Jééj Emily má dnes narodeniny tak všetko najlepšie ;D

    V CSI je úplne úžasná, nič v zlom ale mám ju radšej než Nataliu tak dúfam že nám ostane aj v 9. veď aké milé by bolo ak by mala s Delkom dieťa ;D *15* *15*
  • jo

    Jo míšo máš rech *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit