Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zanesskaaaa

    Ghetto

    Zatím jsem slyšela jenom jednu písničku.. Ghetto.. a už můžu opravdu soudit, že to byl Král, tak krásnou a pravdivou písničku skládají jenom Králové.. jako Elvis a Michael.. ať oba odpočívají v pokoji..
    • Re: Ghetto

      A já jsem tu zase dlouho neviděla tak krásnej a pravdivej komentář *3*
      • je tu někdo kdo by nesrovlával elvise?

        ahoj...tak se mi zdá. že je k ničemu proknávat Elvise s někým jiným.je to diskuze o Elvisovi a ne o nějakém srovnávaní nějalých jiných Elvisem...je to trapný...Elvis je strejně nejlepší takže nevim jako co tu řešítě
    • Re: Ghetto

      Ano, Ghetto se skvělá písnička... Musím ji teĎ poslouchat pořád dokola *15*
    • Re: Ghetto

      Jestli jsi slyšela jen Ghetto (vynikající), posílám odkaz na další:
      http://www.youtube.com/wa tch?v=HZBUb0ElnNY&feature=PlayList& p=01831901E7DB2AC8&index=1&playnext =2&playnext_from=PL
      http://www.you tube.com/watch?
      http://www.youtube.com/watch?v=IQd2kCuj5Nk
  • besta

    kral roku??

    lepsi je kral popu!
    • Re: kral roku??

      a to jsi zase čajznul kde jako?má král popu historii?ne! všchnu jeho historii zamazal plastikami a vypadal jako tep--uš
      !!! nechápu co je na ním tak úža??
    • Re: kral roku??

      nejlepší králové jsou stejnak Beatles *3* *14* *15*
    • mrs_jackson

      Re: kral roku??

      taky bych řekla že král popu je lepší!!prostě Majkí forever *14* *14* *14*
      • Re: Re: kral roku??

        Jakson never
      • thesimsa

        Re: Re: kral roku??

        To se nedá srovnávat oba byli výborní ...
        • efrem

          Re: Re: Re: kral roku??

          přesně...oba... *4*
          • Re: Re: Re: Re: kral roku??

            souhlasím.. nemůžeme je srovnávat, každý dělal jinou hudbu (: oba byli skvělí, kéž by tu ještě byli..
    • zanesskaaaa

      Re: kral roku??

      ne král roku.. ale král rock 'n rollu:D.. král roku je jako by byl zvolen tenhle rok *15*
    • Re: kral roku??

      S tim teda musim souhlasit!!!!
    • soliter

      Re: kral roku??

      Každý máme svého krále... *14*
  • soliter

    Svatební

    Nádherné fotky Priscilly a Ella!!! *14*
  • hm...

    četla jsem tu knížku kterou napsala jeho manželka Priscilla a moc se mi líbila... doporučuji...!! P.S. Elvis se nezdá, nabalil si docela mladou ženskou :DDDD *1* *1*
    • Re: hm...

      Zas o tolik mladší Priscilla není (o 11 let), přece slavné osobnosti mají vesměs partnerky mladší nejméně o celou generaci.
      • Re: Re: hm...

        Opravuji - mladší o 10 let.
    • soliter

      Re: hm...

      Knížku mám,je dobrá!!!!!Psaná s láskou!! *14*
  • soliter

    Elvis

    Je součástí mého života od 12 let.Je to nejůžasnější zpěvák na světě.Ač mám i spoustu jiných oblíbených Elvis bude stále mou jedničkou.Nad každou jeho fotkou kterou kde objevím budu znova a znova v němém úžasu jak byl nádhernej.Elvis nikdy nezestárne a já si lásku k němu ponesu sebou do konce svých dnů. *14*
  • cilla

    životopis

    Náhodou je dobrý, mnoho jsem v něm poznala - podle knížek o Elovi. Ještě bych tam možná něco přidala, ale to už je fuk. Řekla bych - konečně kvalitní.
  • On

    ON BYL OPRAVDU DOST DOBRY...SICEMEL KRATKY ZIVOT AE JINAK V POHO
  • soliter

    vysvětlení

    Silná slova nebyla myšlená na životopis Ela,ten je super.Jen před tím ses nepřiměřeně oháněl slovy,že předešlý životopis je k ,zblití'.Ne vše jde vždy hned..To víš každý nemá spisovatelský talent a pak to vypadá jak lístek vytržený ze sešitu dějepisu.Já mám moc ráda Carpenters,měli také hrozný životopis tak jsem jim ho předělala.Také trvalo než mi ho schválili,asi si musí nejdříve ověřit jestli je to vůbec pravdivé,aby nezveřejnovali nějaké bludy.Tak se měj a hodně štěstí. *5*
    • fantomas10

      Re: vysvětlení

      Jde o to, že když přece nemám spisovatelský talent, tak nepíšu ne, a když, netroufnu si na tak velké sousto. :-) Proto svých silných slov moc nelituju, protože to opravdu byla ostuda, to, co tu bylo předtím. Jinak díky za přání, tobě taky samozřejmě.
  • soliter

    omluva

    FANTOMASI,KLOBOUK DOLŮ!!!TVŮJ ŽIVOTOPIS ELOVI JE ÚŽASNÝ,ZASLOUŽIL SI DLOUHO NĚJAKÝ POŘÁDNÝ.JENOM PŘÍŠTĚ NEUŽÍVEJ TAK SILNÁ SLOVA.ZDAREC A JEŠTĚ JEDNOU:SUPER!!!!JEN TAK MIMOCHODEM:SHÁNÍM FILM ELVIS PRESLEY Z ROKU 1979 S KURTEM RUSELLEM V HLAVNÍ ROLI,ALESPON'S TITULKY...POKUD NĚKDO MÁ MOC PROSÍM OZVĚTE SE. *14*
    • fantomas10

      Re: omluva

      Mužeš konkretizovat? Co přesně máš na mysli pod pojmem "silná slova"?
  • Elvis Presley

    Elvis byl a bude králem rockenrolu.
    Pohledný,sympatický zpěvák,herec.
    Priscila jeho žena také hezká i
    jeho dcera.Ráda jsem ho poslouchala
    i na dále na rozhlasových vlnách,
    gramofonových deskách LP až po dnešní
    CD.Vryl se do paměti posluchačů a
    diváků.Romantické písně-balada.
    Nezapomenu! S Úctou!
    • cilla

      Re: Elvis Presley

      zajímavé *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit