Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je té life story špatné? Vše odpovídá pravdě.J.H.

  • MartinDyntar

    To je nějaký podezřelí, ne děkuji, o korespondenci s vámi skutečně nemám zájem. Už mě dál prosím raději nepište a nesnažte se mě vubec kontaktovat.

  • Elvis

    Elvise už dlouho obdivuji! Byl to ten nejlepší zpěvák všech dob!!!! Bez něj by nebylo nic!! Už nikdy se na světě nezrodí taková hvězda jako byl Elvis Presley!!!!!!!!!
    • Re: Elvis

      nono a co treba Michael Jackson??
  • brad prd

    elvis je bomba 5,4,3,2,1WOW
  • Elvis Aron Presley

    Elvis byl , je a bude významný člověk a zpěvák.Jeho nádherné písně dodnes zní na gramofonových deskách , nynějších CD,DVD a VHS.Co vám přinese to že budete věřit v UFO,Kouzla,nadpř.Jevy?Odpovím si sama nic.Věřte v ELVISEjen on byl skutečný v tomto svtě spěchu a chaosu. S vírou pro Elvise Katka
  • MP3

    Elvis je úúúúplně suuuuuupeeeeer!!!Prosím kdo ví o hodně mp3 na stáhnutí ať napíše internetovou adresu kde se mp3 nachází.pište buď na e-mail nebo na tel číslo 777343794.podepište se kdyžtak do toho mailu nebo sms elvis.díky předem.David-ELVIS FOREVER!!!
  • Elvis Aaron Presley

    Prosím, jestli někdo víte o větším množství MP3 s Elvisem Aaronem Presleym na stáhnutí, pište na internetovou adresu, kde se MP3 nacházejí. Předem všem děkuji.
  • REMIX ELVIS

    Mozna nikdo znáte remix od elvise a´ litle lies konversation tak si ho muzete poslechnout na zivem radiu denne od08-do00 radio funguje tak ze zadate tel.cislo 604566872 za cenu bezneho hovoru a muzete si zvolit elvisovo pisen a mi vam ji na prani zahrajeme
  • Elvis....

    Elvis je sračka pere jako pračka.pije jenom džina chová se jak dina.Dina je holčina je to pěkná kočina.Elvis kocour neni a jěště k tomu vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec nevoní!!!!!!
    • Re: Elvis....

      tak to tedy prr...nemyslím si že je elvis sračka... ale zaso ty jsi pěknej debil a ani se ti to moc nerýmuje a když jo nedává to smasl...a kdž už tak ty ani nevíš jakou měl Elvis historii ale já vím o něm takřka životopis... mohla bych ti ho poslat ale proč se trápit s takovým pitomcem jako jsi ty?
    • Elvis....to je teda urážka

      Co tím myslíš????
      Ten kdo ho neposlouchá asi není normální. Ale já ano!!!
  • Elvis není král

    Divím se co na něm všichni vidí,byl možná nejlepší ve své době, ale jeho hudební skladby a hlas nejsou nadčasové, brzo omrzí. V rámci Rock n Rollu je možná král, v rámci celé hudební oblasti nikoliv.
    • Re: Elvis není král

      byl to král, a to že byl král ve své době neznamená, že králem nezůstal. také by jsme mohli říct že MJ už není král... vy si prostě myslíte, že když je někdo cca 30 let mrtvej, má trapný písnčky, ale to bude tm že dnešní doba je padlá na hlavu...teď je to samej rock, hip-hop, rap....ale to je trapný! Elvisovi písničky jsou plné emocí, a pravdy, ale rap....co to je? má to nějaký smysl? nemá!!
    • Re: Elvis není král

      elvis je král...měl skvělej hlas,když byl mladej,bal nádhernej ve svém oboru je nejlepší a to i po své smrti!!
    • cilla

      Re: Elvis není král

      To nechápu... Bude legendou i nadále!! *3*
    • Re: Elvis Je a vždycky bude král Rock n rollu

      *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit