Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VRAT SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    drahy elvisi pisu vzkaz do zahrobi vrat se! prosim.nikdy nezapomen lidi te meli radi a maji.ja te stale posloucham s laskou a chuti.kdyz dokazes prijit pri seancich vrat se.chci abys zase koncertoval jako driv.ja sem te nemohla zazit.je mi 11roku a chci stale novy a novy cedecka.Vrat se ELVISI AARONE PRESLEY NO TAK UZ SE PO 28LETECH VRAT A ZPIVEJ ZAS NO TAK PRID!!!!!!!!!!!!!!!!
  • THE KING

    Dnes je to 71 let! Nikdy už nebudeme stejní....Děkuji. www.elvisband.cz
  • Elvis

    Taky žeru Elvise.Viz na www.libimseti.cz/michal-elvis *14*
  • audrey1

    Ooh

    No,tak to je můj hodně velkej oblíbenec,protože je to jeden z mála lidí,co opravdu zpívat umějí a ne jenom natřásají zadkem na pódiu. *3*
    • cilla

      Re: Ooh

      To je pravda a víc než jen to! Takový další fenomén svojí doby jen tak nebude! *14*
  • Pro fanoušky Elvise jsem našla super věc do bytu: http://www.samolepkynazed.cz/samolepky-na-zed-postavy-a-lide/elvis-presley-samolepka-na-zed
  • soliter

    král

    Myslím si,že by nikdo neměl pomlouvat jak je napsán Elvisův životopis.Pokud se to někomu nelíbí může ho zkusit napsat sám.Snaha jakákoliv se cení.Nejjednodušší je psát hanlivé komentáře na autora.Pokud ti FANTOMASI příjde autorova snaha "k zblití" můžeš nám předvést jaký spisovatelský talent dřímá v tobě!Pokud jsi lepší než dotyčný autor,proč už jsi životopis nepředělal?!!! *10*
    • fantomas10

      Re: král

      Stalo se, bohužel místní "cenzoři" jsou tak ješitní, že ho neschválili.
      • soliter

        Re: Re: král

        MÁŠ BOHUŽEL PRAVDU:MĚ HO NESCHVÁLILI TÉŽ A BYL MOC DOBRÝ... *16*
  • elvis

    proč pořád řěšíme srovnávaní elvise s jecksnem?ti com si myslí že je lepší král popu aŤ to píší k němu ne? tady je diskuze na téma Elvis a ne na nějaký srovnávání. někdo radšíi to, někdo zas ono. nevím, proč tu nepíšeme radši nějaké informace o něm kdo co ví než furt to a to samé,nemá to ani hlavu ani patu,každý máme jiný vkus a tak je trochu nanic srovnávat dvě naprosto odišné lidi. klidně ať je tenhle příspěvek nejhorší ,mě to nevadí. toť můj názor. já mám radši Elvise. Zajímalo by mě jestli ještě žije Priscilla.
    • píše se Jackson a ne jecksn!!!!!!! *7*
  • Elvis Aaron Presley

    Prosím, jestli někdo víte o větším množství MP3 s Elvisem Aaronem Presleym na stáhnutí, pište na internetovou adresu, kde se MP3 nacházejí, příp. pište na e-mail. Předem všem děkuji.
  • Elvis

    díky Elvisi, my fanoušci víme, co je to opravdová muzika, dělaná srdcem...máme Tě rádi, i když už nejsi mezi námi...
  • i pro me je elvis super.v roce 90 jsem navstivil GRACELAND je to bomba vsem fandum to doporucuji.je tam porad velka navstevnost.lidi ho maji porad radi i kdyz uz tolik let neni mezi nama.je to proste kral.
    • Souhlas

      Chtěla bych tam taky, ale nemám šanci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší