Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas

    Chtěla bych tam taky, ale nemám šanci.
  • Elvíííísek

    Ahoj elvííísku škoda že si uletěl do nebíčka mě se po tobě mocky moc stýská a moje kámoška má stejné znamení a chtěla ti říct že si mocky moc hezký.....A já jsem ti chtěla říct že si můj a budeš můjjjjjjj idol jasný tak se měj v nebi a papaúa brouku *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jasný souhlas

    Přesně to si myslím i já a držím se toho. Pochopila jsem všechno a vím, co dělám. Já ho totiž poslouchám také a štve mne, když mne někdy nechce přehrávač přečíst CD. Moje okolí z toho blázní a jedna kamoška mne s ním srovnává. Ale já budu dokonalá až mne uvidí s černými vlasy a nápadně oblečenou.*14* *14* To ji sebere úplně. A jiní se mne zase ptají, co furt čtu. Když to zjistili, stichli!!! *8**8*

    *5* *5*

    www.elvis.euweb.cz odkaz Kniha
  • Elvis....to je teda urážka

    Co tím myslíš????
    Ten kdo ho neposlouchá asi není normální. Ale já ano!!!
  • elvis je skratkasuper je to idol idolov
  • :-)

    King
  • jo je(byl)fakt super jeho muzika mě pořád dostává. *3*
  • No Elvise se učíme v Hudebce hihi *15*
  • Elvík

    Jo Elvis byl třída ale mohl se narodit později *4*
  • Elvy je muj milaček!!!!nedam na něj dopustit!!! *14* *14* *3*
  • Elvis

    Miluju Elvise!!!Je super!!!
  • Film o Elvisovi

    Hledám možnost získat životopisný film o E.P..
  • I LOVE ELVIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • Elvis

    ne!! Elvis je princ že???? *1* *1*
  • el

  • elvis zije
  • ahoj

    zdravím vás *15* *3* *16* *14*
  • Elvis

    Taky žeru Elvise.Viz na www.libimseti.cz/michal-elvis *14*
  • Elvis je extra třída.

    Elvise zbožňuji o svých 11- ti let, kdy jsem prvně viděla jeho životopisný film. Amerika dala světu 4 věci...Micky Mause, Coca-colu, basketbal a ELVISE PRESLEYHO....jeho muzika je nádherná, on sám rovněž....ráda ho poslouchám a to už je sakra doba, co mi bylo 11::))
  • Elvis

    Elvise uznavam, ale neposloucham, jeho pisnicky se mi nijak extra nelibi ale proste nemuzu rict ze je spatny, dokazu si predstavit ty lidi ktere by to urazilo. Me by taky urazilo kdyby mi nekdo vrtal do Boba Marleyho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit