Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soliter

    král

    Myslím si,že by nikdo neměl pomlouvat jak je napsán Elvisův životopis.Pokud se to někomu nelíbí může ho zkusit napsat sám.Snaha jakákoliv se cení.Nejjednodušší je psát hanlivé komentáře na autora.Pokud ti FANTOMASI příjde autorova snaha "k zblití" můžeš nám předvést jaký spisovatelský talent dřímá v tobě!Pokud jsi lepší než dotyčný autor,proč už jsi životopis nepředělal?!!! *10*
    • fantomas10

      Re: král

      Stalo se, bohužel místní "cenzoři" jsou tak ješitní, že ho neschválili.
      • soliter

        Re: Re: král

        MÁŠ BOHUŽEL PRAVDU:MĚ HO NESCHVÁLILI TÉŽ A BYL MOC DOBRÝ... *16*
  • fantomas10

    Další hrůza

    Ten životopis je k zblití. Mistře autore (tak mě napadá, mužu vás tak vubec nazvat?), co to má jako znamenat to vaše "americ." - to vám jako ani Presley nestojí za to, abyste toto slovo pořádně rozepsal? Prase! V té nemožné spleti všelijakých letopočtů aby se magor vyznal, připomíná mi to mé zápisky z biologie. Úsečné a tak zatraceně nečtivé, že i Vojnu a Mír bych dočetl rychleji. Neuvěřitelnym způsobem ste mě nakrkli s Ledgerem, ted s Presleym...co bude dál? Mercuryho radši nečtu, to už bych si asi musel hodit lano. Fujtajbl, styďte se.
  • telvys

    ahoj chtela sem se zeptat jak se menuje ta nejslavnejsi elvysova pisnicka jak ji hraji hodne ve filmech atd.........
  • monika10

    Elvis

    Elvis je dobrý spěvák a je hlavně krásný . Jeho písně milujeme s kámoškama . *4* Je to náš milý bůh *14* *14* *14* *14* *3* *3*
    • Re: Elvis

      Hlavní je,že to byl vynikající zpěvák, až na druhém místě by mělo být, že byl krásný.
      Blíží se výročí narození 8. ledna!
  • audrey1

    Ooh

    No,tak to je můj hodně velkej oblíbenec,protože je to jeden z mála lidí,co opravdu zpívat umějí a ne jenom natřásají zadkem na pódiu. *3*
    • cilla

      Re: Ooh

      To je pravda a víc než jen to! Takový další fenomén svojí doby jen tak nebude! *14*
  • znameni zverokruhu

    elvis prasly byl moc krasnej chlap a priscila se k nemu nehodil a protoze on byl kozoroh a ona bilzenec ja se v horoskopech vyznam proste se k sobe nehodili a proto se rozesli a elvis to tesko snasel a skoncil na drogach a ty ho zabili
    • Re: znameni zverokruhu

      Zda se vyznáš v horoskopech nemohu posoudit, ale v češtině moc ne! Alespoň jméno nemusíš komolit. Elvis je Presley, nikoliv "prasly" jak píšeš. *5*
    • Re: znameni zverokruhu

      elvis nefetoval,bral spoustu leku na spani a dep[rese.americani lekum rikaji drogs,a prave proto si spoustu lidi mysli ze fetoval,jenze to tak nebylo *3*
      • Re: Re: znameni zverokruhu

        To je pravda, ale píšeš, že užíval mnoho léků na spaní a deprese. Takže vlastně mohlo jít o předávkování, na což nakonec zemřel. Ale je fakt, že byl skvělý.
    • Re: znameni zverokruhu

      na horoskopy nevěřím! a k tomu životopisu-docela by stálo za zmínku že elvis měl dceru, a navíc se svojí ženou se rozvedl po 7 letech! Tento životopis se celý nepovedl !nemuseli by tam býti pořád jen samé názvy písníček, a hodily by se tam třeba najaké zajímavosti, třeba že si kupoval plno cadilaců měl obobní tryskáč, a že ve měste kde žil po jeho smrti vzniklo muzeum ! *5*
      • cilla

        Re: Re: znameni zverokruhu

        souhlasím s názorem!!! *14*
  • crazy

    Většina příspěvků od nefanoušků je o ničem.Proč se k Elvisovi vůbec vyjadřují, ať si jdou svou cestou průměru.Byl to profík a i po své smrti zajímá lidi.Paradoxně si svým způsobem života přivodil konec, ale i "nesmrtelnost", jistou záhadnost a přitažlivost.Jeho hlasové zabarvení způsobuje mrazení, jeho pohled podlamuje kolena. Jestli někdo hledá X-FAKTOR, tak tady je bezesporu!!!
    • cilla

      Re: crazy

      Nesrovnávej Ela, x faktor a Superstar! To je o něčem jiném!!! *1*
    • Re: crazy

      Jo tak to máš pravdu!Elvis je zkrátka bůh! *14*
  • Elvis forever

    *14* *14* *14* ROKENROL *14* *14* *14*
  • Narozeniny Elvise

    Dnes by měl Elvis narozeniny. Vzpomínáme!
    • Re: Narozeniny Elvise

      Je super,že si aspoň někdo vzpomněl.A ještě mě udivuje,že si vzopmene právě holka.Díky za to
      • cilla

        Re: Re: Narozeniny Elvise

        Já jsem si na ně vzpoměla minulej rok - a to v mém oblíbeném rádiu - Frekvence 1 zahráli jednu jeho písničku!!! Asi věděli, o co frčí!!!
    • Re: Narozeniny Elvise

      Ale že mam dnes narozeniny já, na to si nikdo nevzpomene. :D
  • pisnicka

    Nevite jak se jmenuje tam pisnicka jak tam v tom video klipu hrajou ten fotbal v ty kleci *7* .Pomozte diky
    • Re: pisnicka

      Little less conversation
      I love Elvis too!
      *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší