Přejít na výpis diskuzí

Elizabeth Reaser

OSOBNOST 15.12.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej k narozkammmm!
  • your-darling

    ...

    Tak sem zkoukla Zatmění a docela dost mě zklamalo jak málo tam Elizabeth byla.V celém filmu řekla sotva tři věty...To mi jako docela vadilo...:-( *9*
    • katy.k

      Re: ...

      JJ...! Sohlasim...! *16* No ale ve dvojce tam toho taky moc neřekla...! *16* *16* *16*
      • your-darling

        Re: Re: ...

        no s tím už asi moc neuděláme..ale jsem zvědavá na Breaking Dawn...:-) *4* *4*
        • Re: Re: Re: ...

          jo já taky...! Četla jsem knížku a ta je fakt bombová....! Tak snad ten film bude taky tak dobrej...! *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *4* *4* *4*
          • To je. Všichni herci v Twilight sáze hrají super. to se těší všichni lidi na druhý díl breaking dawn. já je prostě miluju. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3*
  • nik011

    ou

    skvelaa herecka*!
  • zuza-nyje

    Oprava

    Sorry tam mělo bejt o rok...Né žádnej tok...sry *1*
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám,Elizabeth...

    Ona je fakt skvělá herečka,jak v Twilight tak v Seznam ex... *4* *4* *4*
  • BIRTHDAY

    Vše nej k narozeninám Lizzy ♥ 35 is beautiful number :) ať dostaneš něco pěknýho od Nikki a Petera ♥
  • bellinka

    Mensi napad

    Ahooj lidi..tak me napadlo s ''kamoskama,, jsme mely napad jak nalakat fanousky ke Stmívání (k hercum) a tak nas napadlo udelat enco jako reklamu!..dalo by se to pak na youtobe!..jednalo by se o to ze by kazdej kdo chce udelal svoje video kde by neco rikal treba neco o filmu konkretne treba o Smívání a nebo o Robovy neo Kristen pste cokoliv co se tyka Stmívání pak by se vsechny ty videa daly dohromady a mazi to dali nejaky fotky a v pozadi by hrala pisnicka Roberta Pattinsona tak pisce jestli mate jeste naky napady!..diky
    • Re: Mensi napad

      fuj.... napad neni spatnej, ale cpat tam ty slizky sladaky od Pattinsona?! copak tobe se libi jak zpiva? bleee
      • nik011

        Re: Re: Mensi napad

        jo napr me se libej ,tak sbohem
        • bellinka

          Re: Re: Re: Mensi napad

          Jo me se libi dokazou jako proniknout do kazdy duse nebo aspon do me jo!..Ale urcite si myslis ze se mi libi jenom protze je zpiva rob co?..ale ne kvuli tomu fakt ne!..
          A jestli ty mas naky napady tak klidne rikej nam to nak zmrzlo a nic se nedeje!:(..
  • darkdragonfly

    Narozky

    Všechno nej:)
  • bellinka

    achjo

    Achjo lidicky ale tady to vuubec nezije jakoo!...tady by to melo zit vic nez u Roba!!! *15* *15*
    • maeve

      Re: achjo

      Nebuď najivní *15* *15*
  • darc

    Seznam ex

    ahoj lidi, víte, že E hraje v seriálu Seznam ex? teď ho dávají o víkendu na prima cool, takže neváhejte a podívejte (hraje hlavní roli ) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit