Přejít na výpis diskuzí

Eliška Balzerová

OSOBNOST 7.7.2007 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poděkování

    V sobotu jsem po dlouhé době zažila úžasný zážitek při hře můj rozvod , bylo to na oskara a moc děkuji hluboce se klaním před paní Balzerovou!!!!! Bylo to tak skvělé, že se na to díval můj manžel a moc jsme se nasmáli, nebotˇněkolikrát okomentoval, že je to vlastně o nás všech ve věku po padesátce já se rozvádím každý týden, ale stejně to asi doklep po 34 letech něco mněnit je snad i škoda s pozdravem Věra Viktorová *4*
    • Re: poděkování

      Jsem nadšená fanynka paní Balzerové. Vím, že je to skvělá herečka. Ale "Můj báječný rozvod" mě doslova ohromil. Paní Balzerová mě svým výkonem tak potěšila, že z toho žiji prakticky dodnes. Moc mě mrzí, že jsem si tuto hru nenatočila na DVD.
      Jsem ráda, že se Vám také tak líbila.

      Marcela Jakubcová
  • Můj báječný rozvod

    já se musím k vám všem jen přidat měla jsem tu čest vidět toto představení osobně když paní Eliška přivezla tuto hru do Karolínky. Bylo to nezapomenutelný zážitek paní Eliška je stále překrásná dáma. Jsem pyšna že pocházi ze stejného města jak já. Přeji Vám paní Eliško jen to nej... nejen v práci ale i v soukromí. A už se moc těším na nové díly nemocnice na kraji města vypadáto že v hlavní roli tam bude právě paní Eliška. Zdravím a měj te se skvělé protože jste skvělá Vaše Evča
  • takí sme boli

    pozerám na reláciu na STV1 s p. Eliškou Balzerovou a p. Chudíkom. Je to nádherná žena, charizmatická a úžasná herečka.
  • Je super

    Včera jsem zažila super zážitek v divadle - byla jsem na paní Balzerové v Třebíči "Můj báječný rozvod". Paní Balzerová byla skvostná - to nemělo chybu. Nádherná ženská, super herečka. Až mi šel mráz po zádech. To se nedá zapomenout. Paní Eliško - klaním se.
    Ilona Houdková *4*
    • Re: Je super

      I já byla na paní Balzerové v Třebíči a byla jsem z ní a jejího hereckého umění nadšená. RK
  • Můj báječný rozvod

    Tuto hru jsem viděla v Eliščině rodném městě a paní Balzerová byla naprosto dokonalá. Ale to je ve všech svých rolích.
    • Re: Můj báječný rozvod

      Můj báječný rozvod jsem viděla se svými přáteli v Komorní Fidlovačce a byli jsme nadšeni. Paní Balzerová byla naprosto úžasná a mám pocit, že čím je starší tím je lepší. Je to zkrátka PANÍ HEREČKA a děkujeme jí za všechny krásné role. Je pro mne zárukou kvality.Díky ní jsme začali navštěvovat Divadlo na Fidlovačce pravidelně a Můj báječný rozvod půjdu shlédnout určitě minimálně ještě jednou.
  • životní role!!

    Paní Balzerová, viděla jsem Váš film Ženy v pokušení( říkám Váš, protože jste hereckým výkonem zastínila úplně všechny i když byli skvělí) Přiznám se , že jsem si spoustu věcí u tohoto filmu uvědomila a jsou životní situace, které po této zkušenosti budu řešit malounko jinak. Přeji Vám zdraví, lásku, pohodu a hodně takových rolí.
    krásný den
    Tamara
  • Vážená paní Eliško!

    Právě jsem se vrátila z Rubínu (Brno 03.03.2009)= nezapomenutelný zážitek !!! Přeji Vám, paní Eliško, ale hlavně (poněkud neskromně)nám divákům,hodně dalších tak skvělých rolí...Jste prostě jedinečná !
    Na každé vánoce se těším hlavně proto,že Vás zase uvidím v zamilovaném filmu S Tebou mně baví svět-prostě jste vynikající !!!
    Zdravím Vás,mějte se krásně !
    Děkuji za protřepanou bránici a Váš herecký koncert !!!
    Vaše vrstevnice a obdivovatelka Aja
  • P. Balzerová je velice příjemná a krásná ženská a skvělá herečka ;-) :-)
  • Je nejlepší ve filmu V Peřině a v Nemocnice na kraji města.Mám jí moc ráda.
  • p. Balzerová je krásná, charismatická a moc příjemná žena, ano to představení v Třebíči bylo fantastické
    • p. Balzerova je super! želám všetko dobré!
      Самая лучшая актриса кино Чехии. Привет из Беларуси. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit