Přejít na výpis diskuzí

Elijah Wood

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sympaťák

    Elijah je fakt sympaťák! *14* ,vypadá ale na míň let *8*
  • sharkamellita

    happy-b-day

    vše neeej *3*
  • bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee no fujjjjjjjjjjjjjjj
  • martina81

    Narozky

    Vše néj, štěstí, zdraví..... *3* *4*
  • nynynka

    splnil se mi sen

    joo...to mi asik fakt neuverite ae pred mesicem 12.brezna jsem se snim potkala a splnil se mi sen....takze moje řtetka pracije v hollywoodu dela v jednom fakt uzesnem podniku barmanku a ona me ucila anglicky no tak teda ona mi jednoho dne poslala letenky do hollywoodu a rikala ze tam mam jet na prazky mi je totiz zrovna mely mno a v dopise mi jeste napsala ze ma pro me prekvapeni mno tak ja tam teda letela a jak jsem tam letela strejc me cekal na letisti s tama jsem jely do baraku kde bydli a pak jsme jely za tetkou do baru liquid....a na druhy dem me teta vzala do jednoho domu no proste neco jako nejaka sin jako terba pro verejnost atak...jo a tetka mi pak prozradila kdyz sem se ji zeptala co tam jdem delat vite ony tam byly nejake holky a reklasem si ze to jsou asik fanynynky a jak teta zacala mluvit a rekla elijah wood hned me to trklo ....SPLNIL SE4 MI SEN!!!.....mel tam autogramiadu a ja si snim tech asik 5 minut povidala nejprve jsem byla upe stuhla on na me promuvil hi a ja stala a divala sem se mu do tech krasnich ocich a teta do me drkla a ja se vzpamatovala nebo bych tam stala jak nejaka pipina no dostala jsem podpis a taky sem se snim vyfotila....to bylko proste nadherny...... *14* *14* *14* *14* *14* chtela bych si to zopaknopu aspon jeste jednou!!!jo a jestli si chcete popovidat me icq je 487571268...papa budu se tesit a pokecame si o elijahu woodovi...ju...*14* papa
    • Zavidim ti!!! :-):-):-)
    • ty se máš !!!!!!!! *13*
    • sanataana

      Re: splnil se mi sen

      Jako nezlob se na mě,tohle je hodně těžko uvěřitelný...určitě ses s nim vyfotila,dej foto jako důkaz,pak se ti mileráda omluvim....to je jako bych napsala ,,chodila sem s elijahem woodem ´´ *13* *1* ,třeba to je pravda,ale dej sem foto s nim a pak uvidíme...pa *5*
    • Re: splnil se mi sen

      ty kurvo nikoho to nezajmá! proč nám to musíš říkat? někteří lidi mají v životě jenom smůlu! a myslíš že tohle je povzbudí k životu? ne ty jedna píčo! *1* tak se běš vysrat a neotravuj lidi kteří nemaj štěstí *16* , běž to říkat nějakým zmrdům co znáš ale nás s tím neotravuj
      • Re: Re: splnil se mi sen

        přesně akorat bych ji nanazývala tk sprostě... tkhle se fkt vytahovat neusíš *13*
      • Re: Re: splnil se mi sen

        a ty si kroť slovník, kdo to má číst? Nic jiného Tě nenaučili, než sprostě se vyjadřovat? Ubohost a trapnost! Vyfič *13*
  • narozeniny

    Všechno nejlepší *14* *4*
  • Všechno nejlepší :* ★★♥
  • mileycyruska

    HP

    Happy Birthday Eliah :)* *14*
  • Tyjo, ten už je starý. Milovala jsem ho jako dítě. Roztomilej to býval klučina *4*
    • on je pořád roztomilej *4* *4* *14* *14*
    • to není pravda on je pořád roztomili *14* *14* a starý není. vždyt se ani vůvbec nezměnil je pořád stejný a roztomilej!! *4* *4* *4* *4* *4*
  • halleberryreal51
    Elijah Wood very beautiful angel sexy Boy. I Love you Elijah. ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit