Přejít na výpis diskuzí

Drew Fuller

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Neni vam trapne??

    hej přeně sice pišu trochu pozdě ale jste vážně trapný))- A navic existujou jiní než on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Charmed

    Tak v Charmed je nejlepší!!
    Abych pravdu řekla,myslela jsem,že mu ej tak 18,ale to mu bylo nejspíš v těch čarodějkách :D

    Přece jen už ej to starší seriál..škoda :))
    Charmed---NEJ!
    A Chris taky ;)
  • kamushka006

    Re: nwm

    Ahoj takyy se mi líbí ale mam kluka *14*
  • xxtinaas

    Re: Malibu

    No jasně že jo.....MŇAM *1* *14* *14* *14*
  • Re: oooooooo

    To je ti na nic...ZABIT!!!
  • Re: Drew in Vampire clan

    Béééé...ja sem to nevydělááá!!!! *16* *8* *10* *10* *9* Ale viděla sem to na youtubku teda ne cely a v angličtině...xD Twl...sem nemohla...prej jak ho ta ženská polila čajem a von: "Fucking bitch!!!!" a roztřískal jí tu hlavu tou tyčí...wole...ale ta jeho reakce.. *1*
  • Re: Chris dead

    Noo, ja sem taky brečela, ale pak sem skoukla naky dalši filmy s nim, a taky posledni dil 8 serie, kde normalně žil, a tak už se mi brečet nechtělo,.. *3*
  • Re: Malibu

    sory že jsem musela odpovědět zrovna na tvůj příspěvek,ale holky jste fakt trapný:-DDD Kolik vám je?13,14? :-D To je fakt moc už.Hlavně,že jste mu nezapomněly popřát k narozkám,on si to tu určitě přečtě a možná vám dojde i osobně poděkovat:-DD A vážně nejlepší je jak píšete, že ho milujete a ještě místo úplně napíšete upa, za to bych fakt vraždila *10* Ták a ted do mě holky, at máte novou zábavu *1* *1* *1* *1*
  • pulnoc140

    Re: Malibu

    Pro mně teda jo *1* On je tak sladkej a tak sexy a ten jeho pohled no uuuuuuu *14*
  • Malibu

    Ahojky taky si myslíte že je drew sladkej upa k sežrání a ty jeho očíčka no prostě eeeňo ňuňo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*
  • l.e.n.u.l.k.a

    Re: Re: ♥

    souhlasím♥upa sladkej♥ *14*
  • l.e.n.u.l.k.a

    Birthday

    Přeji wšechno NEEEj k narozeninkám *14* *4* *14*
  • vše nej...

    Přeji vše nejlepší k narozeninám. *14*
  • zebricka003

    .........

    on uz ma 29?? to uzz je skoro stary cap... *1* ale neee vsetko naaaj... =D
  • deniiii1

    Nejlepší

    Zjuu...všechno nejlepšíííí *1*
  • Re: ♥gnh,kj

    je úplně slaďoučký je prostě nejhezčí úplně vlastně ne ale je tak pěknýýýýýýýýýýýýý
    *14* *4* *8* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *4* *8* *15* *15*
  • vercidelko

    Re: ♥

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* jj je upe sladký v Čarodějkách hlavně upe good *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je vážně boží! A ty jeho vošíška *14*
  • Re: je naj sey chlap na zemi

    zase ho uvidime...carodejky zase budou hrat v TV!!
  • je naj sey chlap na zemi

    *14* milujem hooooooooooo....
    *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit