Přejít na výpis diskuzí

Drew Fuller

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší *4* *14* *14*
  • :D

    Happy birthday *1*
  • vite že

    víte že si drew fuller zahrál v klipu lindsay lohan v klipu Over?????je tam sladkej....muckuju tě drewe *4*
    • Re: vite že

      ne asi ja už to davno napsala do novinek pořid si brýle:-))))
  • filmografie

    Někdo by tu měl doplnit Drewovu filmografii, pokud já vím,tak Drew v Army Wives jede už třetí sezonu a nějakej ten film mu taky přibyl *5*
  • Charmed

    Tak v Charmed je nejlepší!!
    Abych pravdu řekla,myslela jsem,že mu ej tak 18,ale to mu bylo nejspíš v těch čarodějkách :D

    Přece jen už ej to starší seriál..škoda :))
    Charmed---NEJ!
    A Chris taky ;)
  • Malibu

    Ahojky taky si myslíte že je drew sladkej upa k sežrání a ty jeho očíčka no prostě eeeňo ňuňo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*
    • xxtinaas

      Re: Malibu

      No jasně že jo.....MŇAM *1* *14* *14* *14*
    • Re: Malibu

      sory že jsem musela odpovědět zrovna na tvůj příspěvek,ale holky jste fakt trapný:-DDD Kolik vám je?13,14? :-D To je fakt moc už.Hlavně,že jste mu nezapomněly popřát k narozkám,on si to tu určitě přečtě a možná vám dojde i osobně poděkovat:-DD A vážně nejlepší je jak píšete, že ho milujete a ještě místo úplně napíšete upa, za to bych fakt vraždila *10* Ták a ted do mě holky, at máte novou zábavu *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: Malibu

        Já s tebou naprosto souhlasím...:D
        Ten kdo to tu vymyslel se tomu určitě tlemí jak vyjevenej páč Drew si to nikdy nepřečte.xD
        Přestaňte s tim blahopřáním.Vypadáte jako retardi a pěkně se tu ztrapňujete!
      • marketahj

        Re: Re: Malibu

        ja tu taky nepreju k narozeninam ale tak nwm proc to resis .estli ti to tak vadi tak sem nelez
      • hackarka09

        Re: Re: Malibu

        a kolik je tobě *1* ???já se sice nad jeho očima nerozplývám ani mu neposílám narozeninové přáníčka *1* , ale třeba v tom díle, jak se narodil a ten dospělý Chris zemřel, jsem si docela pobrečela *3* ...
        • Re: Re: Re: Malibu

          moje řeč! přát mu sice nebudu ale v charmedkách sem ho měla taky hodně ráda :)
    • pulnoc140

      Re: Malibu

      Pro mně teda jo *1* On je tak sladkej a tak sexy a ten jeho pohled no uuuuuuu *14*
  • l.e.n.u.l.k.a

    Birthday

    Přeji wšechno NEEEj k narozeninkám *14* *4* *14*
  • vše nej...

    Přeji vše nejlepší k narozeninám. *14*
  • zebricka003

    .........

    on uz ma 29?? to uzz je skoro stary cap... *1* ale neee vsetko naaaj... =D
  • deniiii1

    Nejlepší

    Zjuu...všechno nejlepšíííí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit