Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Je suis malade

    Je suis malade bylo ohromný *14* *4*
  • je to bomba

    Dominika je prostě bomba a myslím si, že nám to všem ještě ukáže. Domi drž se moc ti fandíme :-))) *3* *3* *3*
    • Re: je to bomba

      ahoj lidišty mam strašně ráda domču s chodůrem ste ta nej dvojce držim vám palečky *14*
  • wendy92

    Gratulace k postoupení

    Dominiko senzace!!! Mockrát gratuluji, taky jsme nečekala že vypadne Bendig.. ale říkala jsem si když jsem jí poslala tolik sms že je můj kredit ve stavu -123,20 Kč, že by se mohl stát zázrak *4* To abych si stihla dobýt kredit do dalšího kola... ještě jednou gratuluji Dominiko *4* Jsi nejlepší
  • Držím ti palce, Dominiko...

    Milá Dominiko, byla jsi fajn v té soutěži a nic se neděje, že jsi vypadla - prostě jsi se už dostala tak daleko, že už nejsi k přehlédnutí, ukázala jsi, že je v tobě určitý pěvecký potenciál a určitě se najdou i lidé, kteří ti pomohou. Jen si dej při výběru těch pomocníků pozor na kvalitu - do postele tě bude chtít asi leckdo, to už tak asi často chodí..., to víš mlsných kocourů běhá po světě dost a dost a ty jsi přeci jenom dost hezká holka... *3* *3* *4*
  • Domča 4ever

    Domi,strašně moc se hodíš k Mirovi. Podle mě tvoje nejjjj výkony byly:If You Give me love,Děti ráje a Lásko má od Karla Gotta. Tak mi teda prosím odepiš!!!!!!!!! tvoje Natushka *14* *3* *1* *1* *4* *14*
  • dominika stara

    ahoj moc va dakujem ze mna posilate hlasy dakujem moc moc se mi to paci *14*
  • JSI NEJLEPŠÍ!!!

    Doufám, že vyhraješ, jsi ze všech nejlepší a neboj se, v téhle soutěži budeš ještě hooodně dlouho!
  • husty

    tak na to že sem z česka tak bych měl fandit asi čechům ale není to tak ani CHodur a ani Bendig zpívat pořádně neumí nejlepší je domča si hodně dobrá zpěvačka a doufám že to dotáhneš daleko hodně štěstí
  • nemusí vypadnout

    Já osobně si myslim že Domča toto kolo nevypadne když ji dobře podpoříme a možná že přežije i kolo pozdější ale proti Chodurovi nemá šanci nevim čim ty lidi zaujal ale je to tak a myslim že to Chodur vyhraje
    • wendy92

      Re: nemusí vypadnout

      Taky si myslím že to Chodúr vyhraje, má neuvěřutelnej hlas, a že bude vítěz je jasný už od divadla. Já jen že Šmajda i Bendig mají strašně moc fanynek a větší podporu než holky, tak mám obavu aby nebyla ted Domča na řadě, když už tma není nejslabší Monika. Tady ti 4 co tam jsou jsou už ti nejlepší. Ale je to jak říkáš, když jo pořádně tedka podpoříme tak má ještě šanci, bylo by to skvělý *4*
      • Re: Re: nemusí vypadnout

        Je pravda že Chodur má dobrej hlas ale Domča taky ale je fakt že větší oblibu maj kluci než holky ale říká se že naděje umírá poslední a já Domče pevně věřím a vám taky že budete posílat hlasy
  • ivina8

    DS!!

    Hurááááááá DOMINIKA BEST!!!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit