Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dominika je nejlepší

    dominka je nejlepší nechápu proč vypadla *7* *7* *10* *8* *9* *10* *13* *16* ale jinak je pro mě ta vítězka českoslovneské superstar *1* *15* *15* miluju tě dominika *14* *14* *14* *14* *15* *15* *4* *3* *14* *3* *14* *1* *1* *4* *5*
  • největší fanynka

    dominka je nej nej nej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *3* *3* *4*
  • kamosky

    ahoj domčo! já ti sice nefandila, ale to neva! já fandila svýmu CHODÚREČKOVI! a tobě a bendigovi fandila mije nej kámoška natushka! vždyt jsi to v diskuzích četla, že? please odepiš... *4* *4* *10* *7* *14* *5* *9* *3* *1* *1* *5* *5* *15* *8* *16* *8* *3* *9* *9* *13*
  • Domča 4ever

    Domi,strašně moc se hodíš k Mirovi. Podle mě tvoje nejjjj výkony byly:If You Give me love,Děti ráje a Lásko má od Karla Gotta. Tak mi teda prosím odepiš!!!!!!!!! tvoje Natushka *14* *3* *1* *1* *4* *14*
  • nejjj Dominička na světě

    Ahoj DOMI!!!!!!! Jsi nejjjjjjjj!!!!!!! Moc jsem ti fandila.(tobě a Mirovi). Zpíváš krásně.Moc bych si s tebou chtěla dopisovat!!!!! Aby jsme se lépe poznali!!!!!! Máš krásné vlasy,účes,oblečení,bratříčk y,a samozdřejmě nejhezčí hlas-zpěv a chování.Těší mě že chodíš do kostela.Já taky.PS: PROSÍM NAPIŠ!!! JSI NEJLEPŠÍ!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *4* *4* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *4*
  • Re: Re: mačí

    nic lepšího nemáš už se nudím čtením těch píčovin *5* *5*
  • Re: podařilo se

    Jo a Nedvěd se píše s velkým N je to příjmení...
  • kecáš kraviny

    Miro je lepší než Dominika a narozdíl od ní má mozek a nekvičí při vejškách jako když zabíjejí prase *3* .A s tím jestli mu někdo pošle mraky hlasů a pokaždý z jinýho telefonu to je věc dotyčnýho zakázaný to není.Tak se neser!!! *5* *5*
  • Re: Re: mačí

    super aspoň někdo má rozum a umí říct svůj názor!!! *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Re: Re: mačí

    A kdo vypadl dřív Dominika a víš proč protože Miro je lepší a lidi ho mají radši!!! *15*
  • kikinato

    dominika stara

    je tak talentovana ma krasnej hlas a jak se jinak mate?
  • kikinato

    domca je nej

    vydela sem domcu s mirem a oni spolu vypadaj tak pekne hodilibi se k sobe!! A domca ma krasnej hlas fandila sem ji a Mirovi taky byly nejlepsi ze vsech Miro vypadal tak krasne pred kamerou a domca je mila hodna holka ktera ma talent pro zpev!!! *1* *1* *14*
  • vanessavk

    Re: Re: .

    ja som držala aj monče *4*
    ona je moc krásna a talentovaná. spev je bez chýb, krásny, čistý *14*
    zbožnujem ju ako monču *14* *14* *14*
  • Re: .

    S názorem plně souhlasím. Přeji mnoho úspěchů v roce 2010.
  • miley11cyrus

    .

    domča je super chtěla bych od ní cd jak zpívala madonu tak domča to zaspívala suprově ale měla to vyhrát já jsem fandila mirovi šmajdovi,domči staré,markétě konvičkové... *3*
  • Veselé Vánoce

    Dominiko, přeji Ti veselé vánoční svátky, úspěšnou kariéru, lásku a šťastný nový rok. *4* *4* *4*
  • hellraiser

    Re: A tak skončila popelka....

    Martin prece jenom vyhral opravnene, ale Domca je vlastne damska Superstar, to ji nikdo nevezme- a treti misto je super, i kdyz jsem cekal, ze bude druha. *3*
  • hellraiser

    Re: domča

    Hlavni a nejhlavnejsi je ale to, aby se prosadila v showbusinessu, coz se ji povede, pokud bude na sobe pracovat a neusne na vavrinech...predpoklady k tomu ma vic nez vynikajici. *1* *4*
  • domča

    Domča je neeeeej její zpěv prostě dokonalost a je krásná!!!doufám že vydá CD
  • sweet_terule

    Re: Domča skončila

    Aspon je třetí, protože kdyby byla druhá tak bychom ten dokonalý výkon neslyšeli.... a to by byla škoda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit