Přejít na výpis diskuzí

DJ Bobo

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší dj na světě

    Dj Bobo je ten nejlepší dj na celý týhle planetě.Kam se hrabou ostatní djové:-)))))))))))))))))
  • bobo

    Uz jako malá sem ho milovala. Jen sem ho nazívala číčí bobo. Je peckovej chlapík a ti co o něm píší ve zlim jsou trapní. *4* *4* *4* *14* *3*
  • DJ.Bobo

    Já měl DJ.Boba kdy si rád,mne jen na něm vadí to,že už nedělá ty taneční pecky jako v polovině 90 let,třeba Somebody dance wet me,The Control,Everybody,to byl hit léta,to byly doby kdy jsme na to řádili v Diskotékách,ale postupně je jeho styl měnil na pop trochu Latino,teď už mi jeho styl připadá spíš pop rock,fakt první dvě alba byli super,pak ta další už nikdy nebyla taková jako ty dvě první,které byly taneční bohužel.
    • Re: DJ.Bobo

      je dost dobrej a nemá někdo na něj kontakt
    • Re: DJ.Bobo

      a co teprv Freedom *3*
  • DJ BOBO

    Všechno Nejlepší DJ BoBo páni 41 let ,
    toto letí *1*
  • DJ Bobo je fakt d*bil a kr*tén,at tàhne do pixe aj s tou jeho hudbou co produkuje
    • Ty jsi asi velkej chudák vid'? DJ Bobo je suprovej a skvělej zpěvák a tanečník *2* *15* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *16* *16* *16* *1*
  • Luky1987

    DJ Bobo🤮🤮🤮🤮

  • Díky němu věděli co je chihuahua
  • Zvu Tě do Afroditina chrámu cukrouši.
  • DJ Bobo je de*il a kre*én. jak muzete poslouchat takovou "hudbu"? Asi jste jeste neslyseli o Aerosmith, Uriah heep, Chuck Berry, Bob dylan, Leonard Cohen, Eric Clapton Clapton, Genesis, Peter Gabriel, the Doors? To jsou/byli umelci, DJ BOBO je sayrayt. ajeho hudba detto *16* *16* *16* *16* *16*
    • Depil a Vypatlaný krepén a sayrayt Jsi Ty*16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Co je tobě do toho kdo co poslouchá? S takovými názory ti každou chvíli dá někdo přes čumák viď? Nemontuj se do toho do čeho ti nic není!
    • Ty jsi asi VELKEJ duševní chudák viď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit