Přejít na výpis diskuzí

Diego Luna

OSOBNOST 31.12.2006 
329 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blbě!!

    Jak sou tu ty obrázky Diega Luny tak ten čtvrtý upe nahoře není on to je ten jiný myslím James z filmu!!!
    • Re: blbě!!

      jo to je fakt
      *16* *10*
      • Re: Re: blbě!!

        ahoj lidi Diego je fakt dost hezkej a ty jeho oči !to je bomba! *14*
  • !!!!!!sexbomba století !!!!!!!

    Ten film sem sice viděla jenom jednou,ale do Diega sem se zamilovala na první pohled *14* .podle mě je nejvíc sexy gdyž tancuje v La Rosa Negra-jak se mu na hrudi leskne ten pot,to je úplně božský.Já osobně si myslim,že ta holka co tam s nim hraje se k němu vůbec nehodí(taková hnuska *10* ).Diego je prostě sexbomba století-božskej úsměv,sexy prdka a ty pohyby... *14* *14* *14* *14* *14*
  • Romola a Diego

    režisér si nemohl vybrat líp ona má smyslné tělo a on vypadá sexy když tancuje.moc jim to spolu sluší *3*
  • si moc uzasny , hlavne v tom filmu hrisny tanec 2 , moc se mi to libi ,diky tomuto filmu se mi otevrelo srdce , byly jste uzasny par, sluselo vam to a ten tanec uzasny, chtela bych se to naucit ,rada tancuju ale tenhle tanec jsem jeste nevidela ta kombinace mezi latinskym a kubanskym tancem nejlepsi co sem kdy videla ,jste uzasny herci.
  • aaaaaaaa

    no ja ked som ten film videla tak som poriadne ani spat nemohla som myslela stále na DIEGA....v tom filme bol úúúúúžaaaastnýýýý *14* *14* *14*
  • miluju tě

    lásko jsi moc krásný moc tě zbožnuju *8* *4* *14* *14* *14* *7* *3* *4* *5* *8*
  • Zase já :-D

    a taky me stve ze v ceske republice nejsou tak zname spanelske a latinske pisnicky ! *9* *1* z filmu hrysny tanecek 2 jsou ty pisne uuuuuuuuzasne a i ty anglicke tam :-) proste by to chtelo vic prorazit spaneliny :-)
  • krasavaec:-P

    je fakticky madherny *16* hlavne ve filmu hrisny tanec *14*
  • :)))

    On je krásnej.Hlavně vHříšným tanci.V mexické jízdě byl taky dobrej a ve fridě???On tam byl ten,kvůli kterýmu stálo za to jít na ten mizernej film..........:)))
  • Diego Luna

    Diego *14* on je uplně krásný *14* *14* jak jsem viděla film hříšný tanec 2 tak jsem se do něj okamžitě zamilovala *14* *14* miluju ho *14* mooooc *4* *14* moc krásný vឨně jsem s něho vedle:) HŘÍŠNÝ TANEC nejlepší na světě *14* *14* *14* *14* I love you Diego *14* *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit