Přejít na výpis diskuzí

Diego Luna

OSOBNOST 31.12.2006 
329 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....you

    I LOVE YOU ... yes
  • ...

    v tom hříšnym tanci je fagt k sežrání..sme byli s kámo na horách tejden a film sme viděli asi 5x...prostě jednička *3* *3* *3* *14* *14*
  • miluju tě

    diego luna je prostě buh.byl nádhernej v Hříšným tanci2,ale byl strašně sexy v Mexický jízdě.je to ten nejhezčí kluk v celým vesmíru.S kámoškaka ho prostě milujeme.Bája 17
  • Miláček-muj život

    strašně tě zbožňuju jsi super a máš taky úchvatnej úsměv kterej ohromí snad každou holku a taky strašně pěkně a užasně tancuješ musím se přiznat že se někdy dívam na hříšnej tanec aji 3*deně prostě tě strašně zbožněju a nevím co bych delala kdybych neměla aspon 1 dvd s tebou:-):-)
  • boží Diego

    jseš boží a chtěla bych být s tebou na pláži v Havaně a užívat si to tam jsi k sežrání prostě super miluju tě a ráda se na tebe dívám tvá Moňa Miluju Tě
  • super!!!
  • Je suprovej. Nejhezčí chlap na zemi.... Teda na tehle fotkách zrovna moc ne, ale zkoukněte Hříšnej tanec a uvidíte.... Zdravím!
  • Diego Luna je naprosto skvelej,uzasnej a boziiiiii.Jsem do neho blaaaaaazen.Ve filmu HRISNY TANEC 2 byl strasne sexi.Cauky KOCICKA. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Diego Luna je božíí

    Diego ty ses proste bombovej..jenom nekolika slovama...já te proste žeru..:) musim se na tebe koukat kazdej den, já už bez tebe nevydrzim..V Hrisnym tanci ses takovej koren si te poustim kazdej den..achjo mit tak tvuj podpis..:(
  • Miluji Diega

    Jsem zamilovana do diega luny je super a i když prý meumí tannčit ale když to jednou dokázal dokázal by to znovu takovýho chlapa míi tak jsem nejštastnější holka na světě je nejhezčí a chrlý z něho velké charizma najdi si mě šmudlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit