Přejít na výpis diskuzí

Deryck Whibley

OSOBNOST 22.3.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anett96

    Dereck

    No jááá newm, já si taky myslím, že si s Avril nesedli no tak to je jejich věc my tam snima nejsme =) no a Dereck není nejhezčíí ale není hnusnej nebo co to tu píšete ale za to má krásnej hlas *3* *4*
  • princessofdarkness

    nejlepší zpěvák

    *14* ja ho žeru, on ma uplně krasný hlas *14*
  • avril007

    Je dobrej!

    Je fakt moc hezu,hezu zpívá a ,mě se zdá že je hezčí než Zac Efron a Avril je jeho manželka a myslím,že jim to spolu sedí ne !*14*
  • torbicl

    .....×_×

    hezu zpííwáá *3* *1* *1*
  • fešáááák

    mám hrozně moc ráda avrilku a jsem ráda,že si ho vzala,je fešák!doufám,že jim to klapne *4* *4* *4* *4*
  • Lidi vy jse hňupi :P

    Ty vole toto kdyby ssi měl číst někdo od SUM 41 tak se asi poserou smíchy já se tu u těch vašich keců lámu jak sviňa
    • Re: Lidi vy jse hňupi :P

      Taky si myslím.Kdyby si to četl Deryck o tom jak je sexy a podobně tak by buď zrudnul a nebo by se gebil až do nekonečna...Chudák malej...=D
  • Názor

    *16* !!!!!!NESNÁŠÍM HO!!!!!! *16*
    • Re: Názor

      Ja nesnasim tebe *3*
      • Re: Re: Názor

        Fajn!!! *1*
  • j.jurik

    nazdar

    je prostě super a on a avril se prostě k sobě hodi a moc jim to přeju *14*
  • sharpay1995

    ....

    Tak Derycku....vše nej k narozeninám....ale hlavně ať vám to spolu s Avril vydrží!!!!! *1*
  • Deryck

    Hmmm...Skvělej zpěvák,drsnej hlas a image,ale nesmíme vynechávat i ostatní členy skupiny Sum 41,ne?Myslím si,že je to super skupina a já asi jako jediná mám jiný názor.Podle mě si s Avril nesedli ani stylem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit