Přejít na výpis diskuzí

David Thewlis

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja ho žeru!!! je to nekrasnejsi chlap na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • je to prostě Nádhera

    hele já vám proč s emi lbíbí a schválně jestli se mnou budete souhlasit......nejkrásnější sou na něm jeho zvláště a krásně tvarovaná ústa......potom způsob kterým s eumí dívat je provokativní a zároveň osobitý....a ještě tady je způsob jako pohybuje rty když mluví....prostě jeho mimika a chůze se zárověň promítá v jeho zajímavém nezvyklém osobitém ale krásném zevnějšku...a když se to schrne všechno do jednoho slova.......my všichni na něm milujem CHARIZMA které z něj sálá
    • Re: je to prostě Nádhera

      jj to máš pravdu teď si to vystihla skvěle *1*
      • Re: Re: je to prostě Nádhera

        si piš *5*
  • ach

    Je tak krásný!!!!!!!!!!!!!! Však *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Však já ho jednou dostanu!!! *15*
  • Super vlkodlak! Ráda bych s ním vyla při úplnˇku *14* *14*
  • Remus

    Go, David, go !
  • je goodovej prof a jeste lepsi vlkodlak je to simpataaak *14* *4*
  • Thewlis

    Jé Remus....!!!
    • Re: Thewlis

      Je úplně nádhernej!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • na internetu je tolik fotek, ale proč tu je taková divná, on je hezkej chlap.....
  • : DDDD

    Je to veľmi pekný vlkolak. JE to krásavec!!!! Je super. Malo by byt zakazanéw byt tak pekný... I LOVE YOU!!!! *14* *14*
    • Re: : DDDD

      Mám za to, že někteří lidé by měli žádat o zvláštní povolení, jestli smějí nosit svůj obličej na veřejnost, abyse tak zamezilo psychickým újmám obyvatelstva... *14*
  • Souhlasím. Mohla by tam být fakt hezčí fotka.Kéž by mě učil obranu proti černé magii!Je to sympatˇák a dokonce bych se i nechala takovým vlkodlakem pokousat. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit