Přejít na výpis diskuzí

David Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Davide, jsi dost dobrej týpek, od tebe bych si nechala říct. *5* Držím ti pěsti ve všem, moc se mi líbíš. *14* *5*
  • 13.5.18:00.. Liberec Arciděkanský kostel na Sokolovském náměstí

    Pomozte s prodejem vstupenek na benefiční koncert - David Kraus vystoupí v Liberci v Arciděkasnském kostele. celý výtěžek z koncertu je určen na mezinárodní tábor pro děti z dětských domovů.cena vstupného je 140,-- kč . Vstupenky zakoupíte v Cukrárně Sidun, Informačním centru Liberec nebo on line - www.liberec-me-bavi.cz

    *3*
  • Nechápu, proč proboha všichni tak strašně řešíte jeho vzdělání ? Jsem zpěvačka v kapele, noty mě učili 12 let a jediný co poznám je houslovej klíč.. Nejde o to, co se učíš, jde o to, jak svůj talent dokážeš použít. Jeho muzika se mi líbí a POZOR! podle mého David Kraus UMÍ zpívat.. a pojďte mě ukamenovat ;) A jinak díky , Davide, za song Zuzana.. strašně mě pobavil a potěšil, a bohužel v Česku lidi nepochopí srandu.. Hlavně že umíte hezky nadávat, čecháčci. Takže.. Jen tak dál, Davide :))
  • Všechno njlepší kámo !!! *1* *1* *3*
  • Co ten blbeček vůbec vystudoval???Nejde mu ani herectví a ten zpěv u tatínka v jeho pořadu no to je hrůza.Včera znemožnil paní Simonovou,děsně jsem se za něj styděla.Je zarážející,že to jeho táta nevidí a hlavně neslyší!!!
  • Dobře ty...

    Davida jsem vezl několikrát v taxiku, je to pohodovej frajer a hlavně slušnej zákazník... a muzika taky pohoda, jen tak dál...
  • jmena všech členů skupiny DK

    Zdravim vsechny ctouci a prosim - muze mi dat nekdo info prostrednictvim teto diskuse na stranku, kde by byli vsichni clenove skupiny DK a jejich jmena, prip. profily atd.? *4* Diky predem!!! M
  • flauerr

    prozba

    může prosím někdo doplnit do filmografie že hrál v boleru a ve filmu hezké chvilky bez záruky.díkas
  • Kraus

    David Kraus je neumetel, nejen, ze neumi zpivat ani hrat, navic je hodne jednoduchy. Kdyby si ho tatik nevzal do poradu tak muze krakat leda doma v koupelne.
    • Re: Kraus

      Tak, Tandiku, *5* , tobe musel nekdo moc ublizit, ne? Anebo nemas hudebni sluch. No, rekneme, ze mas, ale hudebni hluch. David, ac skvele pusobici jako frocek, spratek a gauner, nejen vyborne zpiva, ale i dobre hraje. Treba prave v Bolleru, prave toho spratka. Jaky je ve skutecnosti, netusim. Jeste jsem nemela moznost se s nim setkat (a to jsem tomu setkni byla tak nablizku). Ty ano?
      • Re: Re: Kraus

        Jestli mečení kozy říkáš výborný zpěv....vkdyž začne zpívat v Uvolněte se,tak to přepínám.A nejsem zdaleka jediná.
        • Re: Re: Re: Kraus

          A co umíte Vy, slečno??? ..že kritizujete.
        • Re: Re: Re: Kraus

          Zrovínka, jako já, taky hned přepínám,když se začne kluk snažit zpívat
  • Blahoprani

    ...tak ze vse nej k narozeninam, leti to.. *4* sem si vzdycky myslela, ze David a Adam jsou dvojcata...a ono ne... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit