Přejít na výpis diskuzí

David Tennant

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terka

    Všechno nejlepší k narozeninám *14* *14* *4* *14*
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Všechno nejlepší :) Nechce se mi věřit, že je Davidovi 44 let :)
  • Je to můj druhý nejoblíbenější herec (Na prvním místě je Selena Gomez.) Je skvělej a i hezkej.
  • SUPER

    On je fakt krásný a ůžasný chlap i herec. *1* *3* *14* *14* *14*
    • Re: SUPER

      Je to super chlap, ve skutečnosti vypada ještě líp než na fotkách a v televizi. Díky mému kamarádovi jsem měla tu čest se s ním seznámit a pokecat! Je milej a vtipnej a prostě fajn...bohužel co vím tak zadanej:(
      • a kde si ho vydela
      • deanthomas1

        Re: Re: SUPER

        hele a prosimtě,s kym je zadanej? :D ženatej nebo přítelkyně?
      • Re: Re: SUPER

        Teda vážně, kdes ho viděla????To ti strašně yávidím. Jsem do něj úplně zamilovaná - nádherně hraje aje to fkat krásnej chlap *14*
        • Re: Re: Re: SUPER

          když jsem bydlela v Anglii, seznámila jsem se s jedním borcem a jejich rodiče nebo příbuzní se znají....no a na party v Londýně jsme pokecali. Chlubím se tím kde můžu, ale v ČR ho málokdo zná. Taková náhoda se mi už nikdy v životě nestane *9*
          • Re: Re: Re: Re: SUPER

            *14* no jsem do něj zamilovaná čím dál víc. Viděla jsem už 2. a 3 serii Doctora Who a myslím, že je naprosto bezkonkurenční nádhernej a navíc skvělej herec. Má ohromné charisma a přijde mi , že je navíc i chytrý - když je doktor..:). Napiš něco víc, jak vypadal, co měl na sobě , o čem jste mluvili - nemáš náhodou nějaké soukromé foto? S kým žije, má děti atd... Napiš sem a nebo mi písni na mail. Předem děkuji!
      • Re: Re: SUPER

        Vážně? Závidím až na půdu. Já toho chlapa zbožňuju. *14*

        Jsem velká fanynka Doctora Who a chvíli mi trvalo, než jsem si na něj jako na desátého Doktora zvykla, ale od té doby na něj nedám dopustit. *14*
  • Nejlepší herec na světě

    Je to ten nejlepší herec na světě, to jak hraje je naprostá krása. Dívat se na filmy kde hraje je naprostá nádhera. Aspoň se zasměju a podívám na krásného chlapa, který má charakter :) *14*
  • Dobrý že chodil se všemi herečkami s kterýma hrál v doctorovi who (blondynkama) :D
  • Všechno nejlepší, Davide. Jsi skvělý herec *4* Spousta lidí tě miluje, nejenom za tvé role, ale i za tebe samotného. Jsi skvělý chlap, herec, přítel a otec. Vzpomínky Casanovy, Doctor Who, Harry Potter, Broadchurch a další skvělé filmy a seriály, které by bez tebe nebyly výjimečné. Děkuju, že jsem tě mohla poznat *4* *4*
  • ...

    je prostě super.
  • love love love

    strasne moc ho miluju a snazim se stahnout vsechny dili doctora who kde hraje je vtipnej a hezkej
    MILUJU HO
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • tennantfan

    Vánoční speciál

    Viděl někdo Vánoční speciál - nejnovější díl s Davidem Tennantem jako Doktorem Who?
    Já už 2x a je mi smutno z představy, že tak skvělý Doktor jednou skončí...i když chápu, že člověk nemůže hrát v jednom seriálu věčně, ještě to mohl David chvilku vydržet *4*
    • Re: Vánoční speciál

      Jo jasně skvelej díl, ted momentálně sem takyzkoukla vánoční speciál s Matam smithem jako doctorem.
      Jop, přiznejme si to , David tennant byl z nových Doctoru pravdepodobne nejlepší =)
    • deanthomas1

      Re: Vánoční speciál

      Já zatím viděl všechny díly Doctora.Už se těším na dubnový speciál... :) Nj,taky mi z toho je mdlo,že už tam nebude.Je to nejlepší Doctor....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit