Přejít na výpis diskuzí

Dara Rolins

OSOBNOST 31.12.2006 
465 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dárinko !

    Dárinko,
    jsme s Vámi a držíme Vám palce !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • darinka

    milujem darinku rolins,je to clovek ktory si myslim nieje povrchny a vie co chce a hlavne ide si za tym.a vy co ostatny len jej zavidite vsetko.vsetko co ma ako vyzera a mozno jej uspech a ze sa jej dari.ved nech je stastna.mam rada je j hudbu to co vyzaruje a to co chce tymto povedat nam jej vernym fanusikom a mozno tym co ju radi nemaju.vsak dari?ved co uz o tebe vie taky NOVY CAS?ani ja ich nemam rada:tak pa vsetci a pozdravujem DARU ROLINS drz sa
  • DARINKO JSEM S TEBOU...

    Dárinko,
    jsme tady na Moravě s Tebou!!!
    Jiří
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Peníze

    Dnes jsem si přečetla ve starším AHA, že vdova po zemřelém prohlásila, že zrovna když muž zemřel zůstala bez koruny.Přijde mi, že si připravuje pole, aby mohla Daru vydírat.Je to fakt strašné.Dari drž se!!Nikdo ti nedrží palce jako naše rodina.
    • Re: Peníze

      No to je jasný, že chtějí jen peníze. Nemají na to právo Daru vydírat a pokud to budou dělat tak to jsou ty největší hyeny na světě! A navíc ji chtěli zavřít na doživotí do basy, krávy jedny hnusný. Je mi z nich nanic. *10*
      Darčo, to zvládneš! Držíme Ti palce!!! *3*
  • wow

    Darca je super baba a ma pekny hlas, tak dufam, ze jej to vydrzi ak si to nahodou precitas mohla by si mi poslat foto, pretoze aj moje priezvisko zacina na Rolin. Moje cislo je 0902366838.pa
  • Dari držím pěsti

    myslím,že rodina toho pána, místo aby oplakávala svou ztrátu a pomalu a bolestně se smířila s osudem který je a nejen je potkal, se chce pomocí médií a přes Vaše jméno hlavně dostat k vašim penízkům. Je nás mnoho, kteří jsme ztratili naše nebližší při autonehodě.Pochopím tu zlobu, bezmoc a beznaděj pokud k té nehodě dojde pod vlivem alkoholu a nebo jinou hloupostí, jako je velmi vysoká rychlost a nezkušenost a arogance některých /dnes již mnohých/řidičů. Jsou mezi námi závistiví a zlí a dělá jim dobře,když se můžou "povozit" na někoho neštěstí.Přeji Vám mnoho trpělivosti s "těmi zlými" a věřte, že je nás i mnoho těch, kteří s Vámi soucítí.Držím Vám pěsti.
    • Ty se mi snad zdáš!!!!Jako kvůli tomu,že ta paní chce spravedlnost, je hned zlá a na Daře se zviditelňuje a chce její peníze? Bych chtěla vidět tebe,ty frajerko,jak byses chovala ty,kdyby ti Dara zabila někoho z rodiny,jestli bys nad tím mávla rukou.Já myslím,že bys jí hnala k soudu stejným krokem,takže přestaň tu paní osočovat.Tady děláš machry a přitom byses chovala stejně,tak nemachruj.Ta paní nemůže za to,že se to všude medializuje a rádoby to vypadá,jako že pase po Dařiných penězích. Co to je proboha za hloupost?Navíc Dara je tak ubohá,že se jí ani nedokáže podívat přímo do očí a omluvy vzkazuje po právnících.To je aspoň vidět,jak je "upřímná a má čisté svědomí", ty chytračko. Pane Bože, tenhle tvůj blábol bych hned vymazala. Proč by měla mít úlevu jen kvůli tomu,že je slavná? Já se té paní vůbec nedivím, zpěvačka nezpěvačka,měla by to u soudu vysvětlit!!!!
    • Re: Dari držím pěsti

      ... nedělej závěry, až se ukáže, kdo je viníkem. A neříkej, že teď už je to jedno. *9*
  • Happy birthday, Dara!

    Milá Darinko,
    Přeji Ti všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody. *14* Victoria
  • prosba

    ahojte!Nevíte někdo, co za rasu je Darinky pejsek???Předem díky za info.
  • Držte sa

    Milá Darinka, toto je ťažké obdobie
    ale musíte byť silná.
    Držím palce
  • dara

    Myslim si ,že člověk je takovej , jakej je a co mu pánbůh nadělil.Jestliže se někomu líbí či nelibí Darinka, je to jeho věc ale nelibí se mi diskuze o ní jestli je umělá nebo ne.Pokud někdo má penez dost , a chce si zlepsit svoje tělo za své peníze, tak at to udělá a my ostatní o tom člověku nediskutujme, jako kdyby to bylo něco hroznýho. Ona taky nikomu neřiká , že ty nebo ty a nebo ty jsi hezkej , nebo ošklivej atd. Chci vam rict jednu věc. Podivej te se sami do zrcadla a premyslej te o tom , jak vypadáte a pak pomlouvej te druhý.Jestli Dara zpívat umí nebo ne, to musí posoudit její fanoušci *3* .Ale myslim si , že určitě nějaký má, jako každej jinej zpěvák *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit