Přejít na výpis diskuzí

Danny Jones

OSOBNOST 11.1.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katuska162

    cooo?

    on je teplej?? *7* *9* *9*
    • Re: cooo?

      tos vzala kde,ale jestli tj pravda tak jedu do Anglie a vykopu mu to z tý jeho nádherný hlavy
      • mischa13

        Re: Re: cooo?

        neni teplej...to si zas někdo vymyslel... *3*
  • je fakt skvelej! =D ale to uz vsichni vime ♥ chtela jsem se zeptat...nekde jsem cetla ze by meli v roce 2010 meli mit McFLY turne a meli by dorazit i do CR...je to pravda? Nevite nekdo pls?!! =/ Kdyztak pls piste na mail barcahrstkova@seznam.cz díky moc..vim ze moc lidi sem nechodi =( ptz McFLY nejsou jeste v CR moc znami...ale doufam ze si to alespon nekdo precte =)a odpovi... DIIKY!! =* ♥♥♥♥
    • Re: ♥

      Já už ňáký doufání v to, že sem přijedou vzdala.. Takže se na ně chystaám 1.4. do Anglie.. To je jistější ;)
      • Re: Re: ♥

        jko taky si myslím ze sem nepřijedou,, --ptze Česko, --taka díra tu v Evropě... :D :/
        -oni jezdí do zajimavych míst, nebo kde aspon vědí, že tam mají hodně fanoušků,, --a co je česko,, --tu není nic zajimaveho, a zas az tk nejak extra moc fanoušku McFly tu není...
        El: --twl se máš, já sem este v Anglii nikdy nebyla, a beztk se ani nedostanu na nejaky ten jejich koncert... :// *1*
    • Re: ♥

      oficiálně zatím turné k nám neplánují. doufám, že ho přidají, protože je musim vidět naživo.
    • Re: ♥

      cože?? fkt neco planovali do CR? twl,
      --ptze vím ze mají neco po Evropě, ze jedou nekam do Spanelska, Nizozemska,atd, ale nic sem zatím neslysela o CR...
      --kdybyste nekdo neco slysel zeby meli prijet do Česka nebo Polska, tk mi pls napiste na e-mail > D.Bizon@seznam.cz
      -Díky ♥
  • :*

    Díky =)) Tak Taky bych chtěla aby přijeli do ČR!! =) ♥ Děsně mě mrzí že tady nejsou ještě tak známý!! =( Ale tak,doufám že se to změní..MILUJU MCFLY!!! ♥♥ :*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit