Přejít na výpis diskuzí

Danna García

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je krasna

    me se moc libila v plamenych vasnich a v naucim te milovat. je to krasna zena
  • Přání k narozeninám

    Danně přeji všechno nejlepší hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů do nové etapy života.
  • Danna García

    Všetko najlepšie k narodeninám veľa zdravia a šťastia. *4*
    • Re: Danna García

      tak danna sa mi paci ako herecka len skoda ze sa nedala do kopy s mariom cimarom pasuju k sebe
  • :-)

    Danna je opravdu hezká žena a Plameny Vášně byli fakt božíí sledovala jsem snad všechny díly!Jen ty první ne! *3*
  • Danna García

    Je neuvěřitelně sexy *15* a styl, kterým hraje, je přímo rajcovní..prostě si nemůžu pomoct..na telenovely se nedívám, ale Plameny vášně mě díky ní dostaly..woooow! ohledně Pomsty..tam t bylo nic moc..
  • Kraka!!!

    Je opravdu moc hezká a skvělá herečka,ale nechápu jakej debil tam dal fotky Nataši Klaus!!(Sarity)
    • Re: Kraka!!!

      Souhlasim s tebou! *4*
  • fandím jí :o))

    Danna je nej herečka :o)) *3* *3*
    • Re: fandím jí :o))

      To jo *14*
  • Danna García

    Danna je nejkrásnější herečka a taky nejhezčí co jsem kdy viděla moc jí fandím a chci aby žila s Mariem Cimarrem! *4*
    • Re: Danna García

      nie nemala by byt s mariom cimarrom on by mal byt s nataliou sterignard ale paci sa mi jak hraje
    • Re: Danna García

      T bohužel nepůjde pže ten žije s Natalii Streignard *1*
      • Re: Re: Danna García

        UŽ SE ROZVEDLI!
  • Danna

    Danna je stršně krásná žena a ješte k tomu dobrá herečka.Sedí ji role jak v ,,Plameny vášne" tak ,,Naučím tě milovat".Je jednoduše Superr!! *14*
    • Re: Danna

      souhlasim,v pdg byla tak dustojna-a to ji moc sedelo,byla tam proste kouzelna,fakt krasna herecka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit