Přejít na výpis diskuzí

Daniel Powter

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi bozi

    daniel je muj idoooooooooool je moc hezkej .a jeho pisnicka BED DAY TA JE BOZIIIIIIIIIIIIIIII
  • Daniel Powter

    Ahoj všichni,Daniel Powter je nejlepší a podle mně jeho největší SONG je Bad day a jeho ostatní písničky ŠPICA
  • ach jo je prostě úžesnej! musim se na něj furt dívat a poslouchat ho je tááááák krásnej!
  • Newsletter Chcete být v obraze? Stačí vyplnit váš e-mail: PŘIHLÁSIT SE
  • že je daniel powter hnusnej???ale hezky spívá¦oOOOOOOOO
  • Ahoj

    Seš fakt dobrej!!!!
  • Daniel

    Hej lidicky :-)) nepartim mezi nejaký ty trapky:-)) ale tohle me fakt vzalo:-)) tenhle zpevák je super, jeho CD miluji, poslouchám ho porád dokola a jeste ho nemám plný zuby:-))) skoda ze o sobe treba nechce prozravit víc:-))) ráda bych se o nem neco dozvedela :-)))
  • kdo to je?
  • Tak tenhle chlap je fakt dobře hnusnej, fuj tajxl!!!!!!!
  • Je to pěkná blbost!
  • já jsem modelka

    já jsem modelka
  • Prosim..??

    Kde si muzu stahnout Bad day mp3 ??
  • Super písnička!Krkem ještě neleze,pořád se těším,že mi ji v tom rádiu pustí.Hned mám tedy "dobrej den!" jen houšť a větší kapky!!!
  • CELE CD od Daniela Powtera

    Cele Cd od Daniela Powtra si muzete stahnout na www.haribo.ic.cz
  • aaaaaaaaaaaahhhhhhhhooooooooooojjjjjjjjjjjjj
  • jo spívá super akorát už by mohli začít v radiu pouštět i jonou písničku než bad day už mi totiž leze na mozek:-)
  • HM

    PÍSNIČKA JE MOC PĚKNÁ ALE KLIP JE SUPER!
  • pro verca54

    a slysela si nejakou jeho jinau pisnicku nez bad day? ja mam doma jeho cedko ale vubec se mi jeho pisnicky nelibi on ma az neprirozene vysoky hlas a ty pisnicky mi prijdou vsechny jakserika na jedno brdo......
  • na tuhle pisnisku sem zazila super zazitky ale aji velke skalmani a pproto ju rady posloućham a vspominam na ty krasne zazitky=p
  • jojo super

    pomalu nej spevak na svete ploste nadherne spiva atd nej pisniska od neho je Bad Day to je ploate super pisniska??!!!!!!=o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit