Přejít na výpis diskuzí

Daniel Korte

OSOBNOST 7.3.2011 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli toto je naše inteligence, tak jsme na tom dosti špatně. Víc nelze dodat, oni to nepochopí.
  • Vážený pane Korte, sdílím Váš názor, že pan Babiš nemluví chvílemi spisovnou češtinou. Jenže : já mu jednak rozumím, jednak ale fandím obsahu jeho slov a činů , jeho přímočarému tahu proti tunelářům.
    Divím se Vám ale, že Vám vůbec nevadí ublebtaná intonace Vašeho nejvyššího šéfa, jeho nejen mizerná čeština ale i, a to hlavně, prázdnota jeho myšlenek.
    Bylo by dobré, kdybyste o tom přemýšlel, obzvlášť za ty peníze, které Vám funkce poslance sype. Mám jen desetinu Vašeho příjmu, ale určitě mám rozumnější pohled na reálnost našeho života oproti Vám.
  • Tobě nebudeme posílat náboj - ty si ho nezasloužíš - dostaneš jenom kulku, a to daleko rychlejší cestou, než by to doručila pošta. *10*
  • Konečně jste pane Korte zakotvil ve správné straně "nabubřelých drzounů". Jen škoda, že jste tak mrňavá skupinka, která pravděpodobně v příštích volbách úplně propadne. No, ještě je tady zachránce slizký Gazdík. Mimochodem, měl byste Babišovi zazpívat veřejně omluvu za zprávy o celnících. Držte se politiky zuby nehty, překlady tolik nevynášejí !
  • Kretén národa

    Ty degenerovaný čuráku,když chceš zpívat (v tvém případě - krákat),tak za svoje a ve chlévě!Ne,že budeš otravovat za mé peníze ve sněmovně!!
    Jseš trapný dobytek a je hnus už jen na tebe koukat.
    Ty vemeno,patříš do blázince.Strašně rád bych tě kopl do té tvé hnusné držky.To bych ti však pomohl.Vypadal bys lépe!!
    Hnuse,už abys chcípl.
  • Dobytek I.Třídy.
  • Drahý Daniely, jsi skvělý chlap a já se za Tebe denně modlím.Modlím se za Tebe proto,aby Ti Pán Bůh dal hodně zdraví,inteligenci,potenci a další nezbytné potřeby nutné k Tvému životu. Přeji si,aby jsi v parlamentu zůstal nejméně do sta let. K tomu at Ti dopomáhá náš Pán Ježíš Kristus. Tvúj Rarach.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit