Přejít na výpis diskuzí

Dani Filth

OSOBNOST 2.2.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • siren

    Re: Re: CoF Jsou nejlepší

    Dani je hoden slova DOKONALOST!
  • siren

    Re: Hopeři sou píče

    Zbytečně se nerozčilovat,ještě je to více nabudí a potěší.....vůbec se nazabývat hloupými řečmi nezralých dětí...
  • siren

    Re: kokoti

    Souhlasím *10*
    Ale trapných primitivů si nevšímat,my bychom se nesnížili k jejich pomlouvání či pomlouvání jejich idolů...je to sdílená stupidita,kterou trpí množství puberťáků...
  • hop je pičowyna

    hoperi zpiwaj pro penize!ale black a death metalisti spiwaj pro nazor!a ne skrs prachy!
  • Hopeři sou píče

    Wy skurweni hoperi ste pekny pííče! ty hopersky keci mam fakt rad!wubec nic neumite! a walite píčowyny!!!!Dani je super!byl sem na jeho koncerte!moc best!
  • linnnntu

    Re: Dan

    ty ses píča!!!
  • linnnntu

    ???

    ja proste nechapu co sem vy kokoti vubec lezete kdyz tu jenom pomlouvate tak skvelyho zpevaka!!! jo.uz vim proc...vy ste totiz sami pice a snazite se pomlouvat nekoho poradnyho aby ste se citili lip ze mate na lepsi ,az na to ze mu nesahahte ani po kotniky a ty vase vylevy sou fakt dost trapny tak se nechovejte jak maly haranti ! a dite si pomlouvat nekam jinam---udelejte si treba nakej klub kokotu kde budou hoperi diskofili technari atd...a tam se vzdycky muzete vybrecet a vynadavat aby vam bylo lip!! *5* *13* *13*
  • linnnntu

    kokoti

    vy ste vsecky uplny pice!!! ze je dani blbecek a kvici jak prase nemuze rict zadnej normalni clovek a metalista!!! vy ste asi hoperi nebo neco tak ze???? pac matalista by tohle nenapsal ...dani je fakt dost hustej BBBorec a vy mu nesahate vubec nikam tak si ty svy trapny kecy piste nekam jinam tady vam na ne neni nikdo zvedavej! *13* *13*
  • je to prase

    kvičí jak prase před porážkou je to nechutné je mi z toho na blití
  • Je to magor

    to je pěknej hnusák fuj
  • beast

    vb

    jedina vec kterou opravdu nechapu jak ho holky muzou balit jako namaskovanyho ? jinak knedlik of filek rocks
  • Re: Dan

    Dani Filth je největší borec...a blbeček není...to říkají jen ti co nic neumí a závidí ostatním že oni joo..je možná šílenej..ale až dokážeš to co on a víc tak si borec...do té doby neurážej nadřazené skupinyyy
  • bloodygirl23

    Re: Dani 4ever

    to stebou souhlasím a jestli to nekdo rika tak asi neví co říka on je proste dokonalej zj??
  • Dan

    Dani Filth je blbeček a malý kvičící prase- chce se mi z něho blejt.btw vypadá jako debil a neni to chlap ale píča
  • Re: CoF Jsou nejlepší

    na koncertě jsem byla ,dani je úžasněj chlap *14* je nepřekonatelnej
  • aloinlavela

    Re: Re: Re: Re: Re: CoF Jsou nejlepší

    A nejradši bych do tý klece zavřela naše uřvaný slečinky myslim Jonas Brothers pařila bych tam ukazovala jim fako a smála se jim jupííí a CoF a podobný by k tomu hráli vau to by byla prdel *1* *15*
  • aloinlavela

    Re: Re: Re: Re: CoF Jsou nejlepší

    no to by bylo určitě doživotní trauma *1*
    jee já tam tak chci....tak řeknu mámě že Cradle fo Filth dělá pop...A že ta osoba s kterou tam mam ject že se známe už hooodně dlouho a podobně si to upravim *15* protože já tam fakt chci!
  • Re: Re: Re: Re: Re: CoF Jsou nejlepší

    nebo taky tak, prostě šamponi, másla, sračky...ale musíš uznat, že by to byla sranda, kdyby byli na tom koncíku v kleci, myslím, že by z toho zešíleli!! *1* *1*
  • aloinlavela

    Re: Re: Re: Re: CoF Jsou nejlepší

    jaaaj *1* spíš bych je nazvala másla to zní taky dobře *15*
  • Re: Re: Re: CoF Jsou nejlepší

    jasně že jo (bohužel) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit