Přejít na výpis diskuzí

Dana Vávrová

OSOBNOST 31.12.2006 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Leontýnka

    *4* *4* je škoda mladého života,je škoda Leontýnky.Jakoby odešlo kus dětství a člověka to nutí se zamýšlet.Posílám paní Danušce pomyslnou náruč KOPRETIN.Sbohem. *4* *4*
  • Postesknutí

    ... je mi moc líto, že ze světa zmizel Váš nakažlivý úsměv. Proč ti vlídní odcházejí tak brzy...?
  • mslowelqa

    Škoda

    Od malička byla toto má oblíbená herečka.
    Byla skvělá, ale nepředpokládala jsem , že
    by ze světa odešla tak brzy.Je to něco,
    jako kdyby odešlo kousek vašich vzpomínek
    na dětství. *9*
  • LEONTÝNKA

    Je mi to moc líto,ne jednou si zpívám žalky dumky a co já?Upřímnou soustrast Vaší rodině. *4* *4* *4*
  • paxik

    upřímnou soustrast rodině ..

    .. je neskutečné, co někteří lidé při této smutné události dovedou vyfabulovat za nesmysly (mobil, kouření, etc.).
    Přesto se připojuji k vyjádření soustrasti blízké rodině Dany - její Leontýnka bude pořád blízká nám, naším dětem, vnukům, apod.
  • aneta.aneta

    sbohem dano

    Škoda že umřela byla to dost dobrá herečka docela dost mě to vzalo sice jsem ji neznala ale měla jsem ráda film At žijí duchové ale ted se s tim už nedá nic dělat budu se muset já s tim smířit i ostatní co ji měly rádi. *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Brontosaurus

    Vše nejlepší k narozeninám.-) Škoda,že dnes již nedávají film Brontosaurus, kde byly výborné texty od Lenky Filipové a také film Leť ptáku leť
  • Ať žijí dětské filmy

    Paní Danuško, včera jsem dětem pořídila DVD "Ať žijí duchové". Shodou okolností jsem dnes syna musela nechat doma ( s teplotami) a už to stihnul skouknout 3 x. Před chvílí jsem mu ukázala, jak dnes Leontýnka vypadá...culil se "pod fouskem" :-). S dětskou nostalgií jsem na tom jako pan Petr, takže mě moc těší, že i mým dětem jste všichni z tohoto filmu učarovali a ještě jednu poklonu musím složit i panu Svěrákovi. Přeji hezké Vánoce, ty naše letošní budou v duchu Duchů *4* .
  • Co dělají ti docenti ve výzkumácích!!!

    Chtěl bych kondolovat rodině. Jen se omlouvám, ale co dělají ti docenti ve výzkumáku. Pořád se mluví o tom, že už mají lék na rakovinu a ono to je blábolení v televizi. Je to strašné, byla starší jen o dva roky. Kamil
  • Skoda jej....

    Bola to moja detska platonicka laska. Zbohom. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit