Přejít na výpis diskuzí

Daniel Hůlka

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velká škoda

    Myslím si, že je velká škoda rozchodu se Šárkou Vaňkovou. Dost se k sobě hodily sice ne věkově ale jinak jo. Přeju mu ať si najde někoho podobného. Hodně Štěstí *4* *4* *4* *4*
  • PŘÁNÍ

    VÁŽENY DANE !!!
    PŘEJI VÁM VŠE NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!!
    JIŘÍ
    *3* *1* *3* *5* *15* *5* *3* *3* *1*
  • přání

    Milý Dane
    Přání k Tvým narozeninám hlavně přání dobrému zdraví,štěstí,dobrou pohodu
    a hodně zdaru do dalších let.
    *4* *4* *4* *4*
  • Daniel

    ahoj dane jsem tvoje vellllká fanynka je mi 11 a s mojí sestřeníci jsme zpívaly duety z draculy jsi božskej *4* *4* *14* *14* *14*
  • dracula

    Jsem tvoje fanynka.Je to super, že si hrál Dráculu.Ahoj *1*
    • Mám ráda:Dana Hůlku

      Ahoj Dane,Mám tě moc ráda *14* hraješ super DRACULU!!!§A nechápu proč jsi brečel na tom dvd?Já vím byl jsi dojatej..Ale to nic....Já jsem byla na dráculovi.Ale byl tam:Marian Vojtko!!!Proč jsi tam nebyl ty?Mám tě moc ráda *14* *14* *14*
  • :-)

    Jo a taky přeju, ať mu to s Mončou Absolonovou vyjde, oba dva jsou nejen výborní zpěváci, ale i skvělí lidé. *3* *1*
  • misabatho

    dracula

    no je úžasnej hlavně v roli dracula tam je úplně boží byla sem na něm minulou sobotu a ted si v hlavě zpívám jeho písničky který tam zpíval
    • Dane dej mi icq

      Dane máš icq??Moj je:574-128-214
      *14*
  • Dracula

    Ahojky Dane Drácula je nádherný povedl se. Zatím jsem slyšela Cd co vyšlo v pondělí je to moc super.Budu držet palce při zítřejší premiéře. *14* Už abych měla DVD.Mnoho úspěchů v životě osobním i pěveckém? *4*
    • Re: Dracula

      Ahoj, snažím se CD Draculy co vyšlo 2. února sehnat, ale v mém okolí je už vyprodané.. nemáš možnost ho koupit (samozřejmě zaplatím :-) )ještě jednou a poslat mi ho? Byla bych opavdu hodně vděčná. Dej mi vědět mailem, prosím. Děkuji.
  • nová diskuse

    Ahojky lidičky, dovolte abych vás pozvala do nového diskusního fóra na lide.cz o Danielovi Hůlkovi.
  • Bez dlouhých vlasů...

    Milý Dane,nech si stále dlouhé vlasy.Jinak to nejsi už ty,tak přitažlivý a šarmantní.Přeji Ti mnoho úspěchů v tvé prácia štěstí v životě.Tvá fanynka Lenka *14* *14*
    • Re: Bez dlouhých vlasů...

      tak to je přesně řečeno. Přitažlivý a šarmantní.. Daniel je úžasnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit