Přejít na výpis diskuzí

Daniel Hůlka

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poděkování

    Milý Dane moc vám děkuji za skvělý výkon v muzikálu Kat Mydlář.Jsem ráda že jsem se trefila do představení kde jste byl obsazen do role Kata Mydláře.Byl to pro mne nepopsatelně krásný zážitek.Přeji vám mnoho úspěchů na jevišti i v životě a další vydařené muzikálové role.Děkuji Renata *4*
  • 19.8

    daniel ked si hral prvykrat draculu skoro v roku1996 tak som skoro odpadla od užasu ked som ta videla. bol si nadherny
  • Velká škoda

    Myslím si, že je velká škoda rozchodu se Šárkou Vaňkovou. Dost se k sobě hodily sice ne věkově ale jinak jo. Přeju mu ať si najde někoho podobného. Hodně Štěstí *4* *4* *4* *4*
  • PŘÁNÍ

    VÁŽENY DANE !!!
    PŘEJI VÁM VŠE NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!!
    JIŘÍ
    *3* *1* *3* *5* *15* *5* *3* *3* *1*
  • přání

    Milý Dane
    Přání k Tvým narozeninám hlavně přání dobrému zdraví,štěstí,dobrou pohodu
    a hodně zdaru do dalších let.
    *4* *4* *4* *4*
  • Daniel

    ahoj dane jsem tvoje vellllká fanynka je mi 11 a s mojí sestřeníci jsme zpívaly duety z draculy jsi božskej *4* *4* *14* *14* *14*
  • Dane dej mi icq

    Dane máš icq??Moj je:574-128-214
    *14*
  • Janička

    Dane máš moc hezké vlasy...A nech jsi je...Mám tě moc ráda *14* A jsem tvoje velká fanynka *14* *3*
  • Mám ráda:Dana Hůlku

    Ahoj Dane,Mám tě moc ráda *14* hraješ super DRACULU!!!§A nechápu proč jsi brečel na tom dvd?Já vím byl jsi dojatej..Ale to nic....Já jsem byla na dráculovi.Ale byl tam:Marian Vojtko!!!Proč jsi tam nebyl ty?Mám tě moc ráda *14* *14* *14*
  • Re: Nejlepší zpěvák

    Ahojky, taky plně souhlasím *4* Dana Hůlku poslouchám už od mého útlého věku a muzikál Dracula jsem viděla už snad ve čtyřech letech a jako dítko ksem si ho zamilovala *4* nedávno jsem byla na obnovené premiéře, ale Dana jsem tam bohužel neměla *8* *9*
  • Re: chlap

    oon je dobrej avždycky byl. Na mě působí úplně normálně. Ten jeho baryton je úžasnej. Viděla sem ho v drákulovi ještě ve staré verzi a nemělo to prostě chybu! Jako by se na tu roli narodil!!! a jeho CD jsou taky dobrý. Jen tak dál!!!! *15*
  • dracula

    Jsem tvoje fanynka.Je to super, že si hrál Dráculu.Ahoj *1*
  • :-)

    Jo a taky přeju, ať mu to s Mončou Absolonovou vyjde, oba dva jsou nejen výborní zpěváci, ale i skvělí lidé. *3* *1*
  • Re:

    Osobně vůbec nechápu, jak tohle někdo může napsat bez zdůvodnění, navíc když to není pravda. *3*
  • Re: s Renčem jsi to pohnojil

    A co se mezi nima vůbec stalo asi se to ke mě nedoneslo.
    Jinak Dan Hůlka je úžasnej zpěvák, má naprosto nádhernej hlas. *3* A jako Dracula je taky vážně super, nenahraditelnej. *1* Máme na videu natočenou starou verzi Draculy, tu z roku 1995 když to pouštěli v televizi a viděla jsem to snad už milionkrát - a pořád mě to baví, nemůžu se toho nabažit. Snad už brzo půjdem na tu obnovenou premiéru. *3* *1*
  • misabatho

    dracula

    no je úžasnej hlavně v roli dracula tam je úplně boží byla sem na něm minulou sobotu a ted si v hlavě zpívám jeho písničky který tam zpíval
  • Re:

    To máš teda pravdu.Ještě že si je zase nechal narůst,Nebyl to ten správný Dan. *3* *4*
  • Re: Dracula

    Ahoj, snažím se CD Draculy co vyšlo 2. února sehnat, ale v mém okolí je už vyprodané.. nemáš možnost ho koupit (samozřejmě zaplatím :-) )ještě jednou a poslat mi ho? Byla bych opavdu hodně vděčná. Dej mi vědět mailem, prosím. Děkuji.
  • Dracula

    Ahojky Dane Drácula je nádherný povedl se. Zatím jsem slyšela Cd co vyšlo v pondělí je to moc super.Budu držet palce při zítřejší premiéře. *14* Už abych měla DVD.Mnoho úspěchů v životě osobním i pěveckém? *4*
  • Re: Bez dlouhých vlasů...

    tak to je přesně řečeno. Přitažlivý a šarmantní.. Daniel je úžasnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit