Přejít na výpis diskuzí

Dáda Patrasová

OSOBNOST 13.6.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    *8* 58 :O
    Všechno nejlepší :) :)
  • love007
    Přeji všechno nejlepší:D
  • ja myslim ze vetsina zen by rada vypadala tak jak ona v jiji letech uz i mlady holky maji dnes velke zadky a brichu ani nemluve tak ze rikam porad kocka je ta dada stepanik
  • dáda je tlustá a je starší než moje babičkanechápu jak se mi mohla líbit, když jsem byla malá:DÁDO NECHÁPU TO, JAKTOŽE SI O TOLIK PŘIBRALA, VE FILMECH ARABELA, NÁVŠTĚVNÍCI A KOLOBĚŽKA BYLA JSI MOC PĚKNÁ A HUBENÁ *4* *3* *15* *2* *1*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :) :)
  • Všechno nejlepší Dádo *1* *3* *4* *2* *15*
  • já sem Dádu hltal, když sme byla malej. Teď už semi ty písničky tolik nelíbí, ale Dáda sama o sobě je stále sexy a když se její písničky dětem líbí, tak já jim to neberu.
  • Carmen.Ka
    byla velmi pěkna když byla mlada
  • ani by mě nenapadlo, že to měla v životě tak těžký!
  • Pozdravuju tě Dádynko říkám ti tak 56 let a nejen já,ale my parta z Břehovky. Pokud bys měla náladu tak se ozvy na 733790994 ještě ti napovím Právnická fakulta........
  • Jenom jsem se chtěla zeptat jak se máte *14* *14* *14*
  • Čert ani pí. Sadílková nikdy nespí!!!*16* To už je nějakých přáníček na Osobnostech - není to už tak trochu dost přací mánie??? Nic proti pozivitě a snaze o dobré vztahy, dobré projevy v životě..., lepší je snad přát jako anonym, ne tak okatě, to moc bije do očí, jak je to cítit jistou uslintaností a poklonkářstvím... *7*
  • Happy B-DAY

    Všechno nejlepší k narozeninám Dádo! Už odmalička tě miluju, jsi můj velký vzor! *14*
  • jrjina

    Dáda

    Milá a prsatá, já ji miluju! *14*
  • Re: ....

    *14* *14* *14* jeto proste nadhera ty jeji krasna nadra s bradavkama *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *14*
  • narodeniny

    Dufam,ze Dada navstevuje tieto stranky,aby si mohla precitat,ze jej prajem vsetko najlepsie,hlavne zdravie,vela tvorivych sil do dalsej prace a nech si nevsima neprajnikov...
  • narozeniny

    Milá Dádo
    Všechno nejlepší k narozeninám
    hlavně zdravíčko a i to
    štěstíčko v osobním životě
    tak i v profesi. *4* *4* *4* *4*
  • Re: ............no!

    A taky v Návštěvnících, tam byla nej *5*
  • Zlatá Dáda

    Obě moje dcery Dádu milují . Měla jsem tu čest jí poznat osobně a úplně normální fajn ženská . *4* *3*
  • ............no!

    Hrála taky v Arabele! Což tady nemáte! *8* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit