Přejít na výpis diskuzí

Colin Farrell

OSOBNOST 31.12.2006 
125 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bla,bla

    Oči má hezké,ale víc nic! *9*
  • Re: Re: Re: ...

    mno jako vždyť je to pravda ...on je dokonalej *1*
  • Re: Re: ...

    SOUHLAS konečně někdo souhlasíííí,díky *1* *3*
  • Re: ...

    mno tham je naprosto suprovej :-D *1* *14* ani slovama se to říct nedá :-D
  • HMMMMM

    Já vím,ale já jako myslela s tima krátkýma vlasama,hlavně,když bojuje v Asii,že juu?
    Tam je naprosto úžasnej,ale VÁŽNĚ *7* *14*
  • colin

    je naprosto užasnej *14* *14*
  • Re: FAKTICKY

    mno jako tam mu to thagy seklo (jako vždy *14* ) ale přece jenom jak má na konci ty dlouhý blond vlasy....mno nic moc ale jako hereckej výkon prostě nepřekonatelný :-D
  • FAKTICKY

    Asi máte pravdu,že je nejlepšíí ve SWATu,ale posuďte co v Alexandrovi,co vyna to?? *7* *14* *14*
  • Re: Re: ...

    TJN...nejlepší je prostě ve SWATu *5*
  • Re: ...

    mno on je krásnej naprosto všude....mno i když v Maimi Vice a Daredevilovi mu ten image zas až tolik nesedí...kdo viděl thag ví o čem mluvim :-D *1* *1*
  • Kristýna

    tO MOŽNÁ ALE NĚ SE VÍC LÍBÍ V alexandrovi velikym TAM JE MOCINKY HESSKEJ *14* *14* *8*
  • Re:....

    mno ale jako blonďák je sice taky k sežrání ale lepší je když má tmavý vlasy....třeba jako ve S.W.A.T.u tham byl neskutečně klásnej *14*
  • HHmmmmmmmmm

    A videli jste ho ve filmu ALEXANDER VELIKY?
    tam mu to sekne coo?
    souhlas????? *14* *14*
  • colin

    ahojky ....lidišky víte všichni že colin teď čeká svý druhý dítě s asi o deset let mladší přítelkyní...!!?
  • colin

    Colin Farrell...fakticky moc úžasnej herec. Viděla jsem s ním hodně filmů a musím se přiznat, že v každým mi svým výkonem totálně zavřel hubu. Dokáže hrát fakt přesvědčivě vlastně mi, tak trochu příde jako další Al Pacino. Všem doporučuju film Telefonní budka (žrala jsem mu tu roli od začátku do konce)Alexandr nebyl špatněj akorát v každý scéně mi přišel jako buzerant ,ale teď všem holčinám, který též žerou ty jeho slaďoučký oči a boží úsměv podívejte se na S.W.A.T.(-:. V normálním životě je prý pěkný prase. To, ale já nemůžu soudit bo ho neznám a na bulvár se nedá spolíhat. Nic tomu, ale nebere, že se je teda na co dívat *4*
  • colin

    Colina mít:pod sebou,nad sebou,v sobě a něco po něm!!!!!
  • Muj

    V patek jsem videla film Hartova valka, a musim rict ze od te doby stahuju vsechny jeho fotky a ze je kuuuuus... fakt krasnej chlap s nadhernyma ocima. *14*
  • Film

    Colin je prostě nej!!!A nejlepší jeho film byla TELEFONNÍ BUDKA...a ještě asi test...ale budka byla fakt nej!!!Koukněte
  • thank u!

    diiik monca a ja som si myslela ze masa nanho iny nazor *15* to je dobree diky moc aspon ty so mnou suhlasis ozvi sa este *1*
  • no asi mas pravdu

    Ano ja so Samkou Súhlasim a kto nie tak je kokot!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit