Přejít na výpis diskuzí

Cole Sprouse

OSOBNOST 17.2.2008 
317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baby chcem vam povedat ze nerobte si taky velky zaujem o Cola pretoze ani nevie ze existujete a ked sa aspon jedna k nemu dostane tak vela stastia :D Ale jedneho dna stohoto vyrastiete a bude vam niekto iny pripadat krajsi.. Ja som bola tez donho ale uz som nohami na zemi a zmierim sa stym ze ho mozno vzyvote neuvidim ani si snim nepodam ruku:( ale zivot ide dalej .. on zrovna nemusi byt ten pravy ne? :D a ani ho nepoznate iba ztoho srandovneho serialu Zac and Cody zda sa vam ze je pekny srandovny ale to je vsetko co o nom viete.. tak dufam ze sa poucitee a nechate ho napokoji :D isto nemaa rad moc moc blaznive fanenky :D a jak sa snim niekedy stretnem tak mu poviem aby prisiel na slovenskodo chorvatska do anglicka atd. koli vam .. :D :D ale pochybujem ze sa snim stretnem :D hh tak cawte :D
    • To máš pravdu ale ja tiež som z toho vyrastla.....brala som ho iba iba ako za svojho kamarata nie ako priatela ale kamarata....a všetko sa zmenilo... *7* určite to raz aj vy pochopíte myslím všetky baby čo su tu
    • Máš pravdu.. :D :) STejnak je život nespravedlivej... ale jinak s tebou naprosto souhlasím! ;))
  • helli.16

    Mail

    Plsky neznate nekdo mail od Coleho nebo Dylana??? Poslete ho na e-mail Hell455@seznam.cz. Diky moc. *14*
  • íppp

    Cole sprouse je ten nejhezčí kluk na světě....já ci,aby přijel do čr... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Soouhlasim *14* Cole je nejlepší *14* Ale kéžby někdy přijel do čr *14* *14*
    • avrilnanalavigne

      Re: íppp

      V časopse se psalo o tom že pojede s kámošema prozkoumat Evropu *14*
    • 17lili07

      Re: íppp

      a ja aby som chcela aby prišiel naa Slovensko *14*
  • Happy Bhirthday no vite moc toko neumiem protoze sem ze Bulharska *3* *3* *15* *15* *1*
  • Disny

    máme štěsti budou v ČR no vlastně až na podzim ptž Jetix se změní na Disney Channel takže budou davat úplně všecky seriály takže i Zacka a Codyho ,Wizards of Waverly,Hannah Montana i 3. sérii a taky J.O.N.A.S,Sonny with a chance a všecky jejich filmy...nemůžu se dočkat ja jsem do Disneyho upa zblázněná ne jenom teď, ale už když jsem byla malá milovala jsem jeho pohádky...
    • Re: Disny

      kdy budou v česku??? *7*
  • cole

    ja by som sa s nimi rada stretla ale asi to nepojde pretoze nikdy nejdu do ceska alebo na slovensko alebo do madarska no proste do takych blizsich krajin...no podla mna to neni fer!!! *13*
    • mileyxd

      Re: cole

      jj :(
  • justik

    Fans

    Cawky!Na Facebooku jsem založila stránku pro fans Disney Stars!Pokud máte Facebook tak stačí zadat do toho vyhledávače Disney Stars-Czech Fans.Tak se přidejte!
  • New year

    vse nej do noveho roku preje pompom
  • coole

    What was your first love?I love cole and dylan..................... *14* *5*
  • Podla mne je Cole hezkej, chytrej a SEXY *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit