Přejít na výpis diskuzí

Cole Sprouse

OSOBNOST 17.2.2008 
317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Disny

    máme štěsti budou v ČR no vlastně až na podzim ptž Jetix se změní na Disney Channel takže budou davat úplně všecky seriály takže i Zacka a Codyho ,Wizards of Waverly,Hannah Montana i 3. sérii a taky J.O.N.A.S,Sonny with a chance a všecky jejich filmy...nemůžu se dočkat ja jsem do Disneyho upa zblázněná ne jenom teď, ale už když jsem byla malá milovala jsem jeho pohádky...
    • Re: Disny

      kdy budou v česku??? *7*
  • mrs.bajunecqa

    Jak sou vlastně staří??

    mno oni vypadaj tak na 13 maximoš na 14 ale žhe by jim bylo 16 to nééé *1*
  • jojo

    jojo dávaj to v televizy,ae to je fuk *1*
  • escarlate

    Cole and Dylan

    Kterej je kterej? :D Já nikdy nwm :D
    • Re: Cole and Dylan

      ahoj ten tlustejsi je Dylan a ten hubenejsi je Cole, Cole je muj kluk uz hodne hodne dlouho.*16*takze s tim dejte pokoj.*8*
      PS:ja cesky neumim jen tohle davam z anglictiny do cestiny aby si mi rozumnela..... paaaaaaaapa
      • belusacka

        Re: Re: Cole and Dylan

        zlato tohle ti nikdo v dnešní době nesežere :-D
        • Re: Re: Re: Cole and Dylan

          mas prafdu!!!
      • Re: Re: Cole and Dylan

        PS: hele mlada damo...Cole zadnou girlfriend nema tak nevim co tu jebes :D ale to je sumak..dylan neni tlustej...ale ma normalni postavu spis Cole je vychrtlik :D
        • Re: Re: Re: Cole and Dylan

          oba za to nemuzou sice je cole hubenejsi ale dylan neni tlusty *13*
          • Re: Re: Re: Re: Cole and Dylan

            mě příde že v seriálu SUITE LIFE ON DECK jsou tak stejný *3*
        • cedra

          Re: Re: Re: Cole and Dylan

          souhlas
        • Re: Re: Re: Cole and Dylan

          hele nevim co si o sobe myslis ale pozor na pusu ja s nim chodila dlouho a je mi jedno ze tomu neveris rada bych to dokazala ale nwm jak pac te ani neznam a dokazovat ti nic nemusim a mela sem ho fakt rada a on me mel rad ale ted uz chodim davno s justinem bieberem zacala sem s nim chodit jeste nez byl slavnej... takze pozor na pusu joo?? *13* *13*
          • cedra

            Re: Re: Re: Re: Cole and Dylan

            ses trapna
          • Re: Re: Re: Re: Cole and Dylan

            HMMM takže ty si začala s Dylanem nebo Colem chodit v 6.rokách zajimavé:D
          • helli.16

            Re: Re: Re: Re: Cole and Dylan

            POchybuju o tom ze si to prekladas protoze by ti to neprelozilo pac ale protoze.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Cole and Dylan

              Jo a nwm by to rozhodně taky nepřeložilo ty huso! *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *5* *5* *5* *13* *13* *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Cole and Dylan

              Uplná pravda chtěla bych vidět ten překladač kterej přeloží páč *13* Jo a nevěří ti tady NIKDO ani slovo takže jseš dost ubohá!!! *16* Jo a s Biberem taky nechodíš lhářko prolhaná!!!
  • Niki

    Je užo *14* MTMR *14* *14* *14*
    jE PROSTĚ COOL *14* a THE SUTE LIFE OF OF ZACK A CODY *15*
  • Míška

    Já jsem viděla ten jejich serial jen na YouTube , škoda že to nedavaj normalně v televizi *4*
    • Re: Míška

      ved už to ide aj v telke *9*
    • 77nikola77

      Re: Míška

      *9* jak se jmenuje ten serial prosim!nemuzu to nikde zjistit *9*
      • Re: Re: Míška

        teďka je nový the suite life on deck.. je to fakt suoper doporučuju se koukat na youtube
  • sladky

    *14* je tak krasnej.... *14* sladkej,je proste uzo....... a jeho serial hotel zack a cody je prdel *4*
  • vashley

    :-*

    Je tak sladkej♥s tím jeho bráchou!!!! :-**** I Love yous!!!! *14* *14* *14* *14*
  • uužasnej!!!!!!!!!

    dylen and cole are so hot!!!!!hrozne je miluju jsou nej *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit