Přejít na výpis diskuzí

Cody Linley

OSOBNOST 27.5.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • staniczek120

    Cody 4ever

    Pstě nejlepcii herec nejvetsi frajer Cody you are best!!!v HM nejlepsi dily s tebou napr:Bolave prebolave srdce 1,2
  • Kwáááááása

    Jesus to převtělený bůh...on je tak kláááááááááásnej a sladkeeeeej.....plosh takový hezouni nejseou u nás??Já ho žeruuuuuuuuuuuuuuuuu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *14* *14*
  • _kacik.66_

    Je někdo hezčí?

    Je snad někdO hezčí než oN?Je dOkonalej,sladkej,krásnej,nejlepš í,nenadanější
    nejkrásnější *14* *14* Nechápu jak někdo
    může bejt tak krásnej!!! *13* *13* Asi
    jsem zamilovaná....!!Úplně mě pobláznil...!
    Chci bydlet v Americe!!! *14* *14*
  • domcus

    Domcus

    Tedy,Cody je fakt kus.........mě osobně příjde krásný všude.......ale jeho výkony ve filmech/seriálech jsou bezkonkurenční!
  • Vše nej

    vše nej... *14*
  • mrs.strawberry

    Mrs.Strawberry

    Já nwm co se tady vztekáte *1* Kdyt stejně s nim nikdo nechodil.....on tam má swý holky *1* Ale přijde mi už dost ttrapný psát:Měla sem v puse jeho penis -no s tim děte někam
  • frajer debilni rozmazlenej
  • _zanda_

    prosiiiiim

    jen sem se chtela zeptat jestli nemas odkaz kde jsou filmi kde hraje Cody Linely v Hannahe Montane!!a je pravda ze hraje i ve filmu Dvanact do tuctu??predem diky
    dyztak prosim odeposnete na muj e-mail:ZANULKA22@seznam.cz *14*
  • narozky

    Všechno nejlepší Cody si fakt hezkej a dobrej herec a v hanne montane 3 si fakt krasnej jak mas ty kratky vlasy tak ti to slusi vica si sladous
  • mrs.strawberry

    Mrs.Strawberry

    Cody je then nejhezčí klučina w Hollywoodu *3* Je tháák Cute....a holky-zklidněte se- *1* Každej z nás asi ví že nikdo tady s nim nechodil.Píšete to jenom proto ,aby se wáš sen stal ještě skutečnějším....ale takhle?Je to dcla trapný.Jakho bych řekla že sem nej kamí s Miley,a kdybych byla,můj blog by byl zaplněnej mejma fotkama s Miley,páč jinak by ste mi newěřili,ale nejsem a tak je zaplněnej Disney Stars *4* *4* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit