Přejít na výpis diskuzí

Claire Holt

OSOBNOST 30.10.2007 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zendaya123
    Všetko naj Claire *4* *3* *3* *2* *1* *15*
  • Všechno nejlepší Claire *1* *1*
  • Myslím,že máte špatně datum. Narozky má dneska..tudíž 11.6. :))
  • bozi
  • ROZHODNĚ TO PRAVDA NENÍ!
    Claire nehrála v poslední serii H2o, protože natáčela horor (Prokletí domu slunečnic)
  • Molly: já myslím,že to je pravda..moje kamarádky mi to taky říkaly.. *7*
  • Ne pravda to není zjisti si informace a pak něco říkej!
  • Molly pravda to není Claire nebyla těhotná ani nemá syna... :D
    Vzdala se role Emmy protože dostala nabítku hrát v hororu dům prokletých slunečnic 2
  • Ahoj není to pravda hrála tam pač museli všechny 3 mořské panny spojit síly aby porazili nekoho ... tu jak ovladala vsechny síly mořských pannen tkže ne a hrála to furt jedna a ta samá herečka ;) ;) tkže ne .... to jestli má nebo nemá díte to newim :/ ale rek bych že ne ;)
  • MOllY ano je to pravda *3*
  • Teď jsem tak náhodou narazila na zajímavou věc! Claire prý už nehrála v poslední řadě H2O, protože prý otěhotněla a má syna! Je to pravda? *8*
  • ty debilko je to seiál
  • Claire si super aj ja chcem byt morska panna ty si naozaj??? *15* *15* *15*
  • nevíte někdo jestli má něco společného z Olivií Holt?
  • Prosím prosím hraj dál ve 3 sérii bez tebe je to nuda!!!!!
  • Claire se nějak rozjela h2o byla její "jakoby" první role a byla taková hodnoučká a ted už hraje v denících původní upírku Rebeccu, jeden čas hrála i pretty little liars a hrála v mean girls 2 no rozjela se =DD a co se týče - upiřích deniků ---> nevíte jestli bude hrát i ve 4 sérii ? pač ona zavinila to že se Elena stala upírkou ? jestli budete neco vedět o 4 sérii pište prosíím *3* *3* *3*
  • Hrozně mě mrzí že nehraješ v 3 sérii jsi lepší než Bella!!!!! *16* *14* *1* *2* *4* *4* *5* *7*
  • Vše nej. *8*
  • všechno nejlepší :))
    Těším se na další deníky, doufám, že budou brzy :)))
  • Verasc
    Jo jo hraje tam od 3 řady......doufejme, že tam ještě chvíli vydrží, protože v denících nikdy člověk neví, kdo zemře a kdo ne... :-D Jsou tam celkem nečekané scény :-P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit