Přejít na výpis diskuzí

Christoph Watrin

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mileyhilary

    chris

    Mám tě moc ráda všechno nejlepší k tvým narozeninám hodně štěstí zdraví a mnoho lásky *1* *14*
  • Tohle fakt sladoučkej klučina která zvás by ho nechtěla *14* *4* *14* *8* *15* *1*
  • CHRIS JE ÚŽASNEJ.
    • Re:

      že je kraasny,však? *14* *14* *14* *14*
  • Vsechno nej j narozkam

    Muzu se zeptat, co je to za buznu?? *7*
    • Re: Vsechno nej j narozkam

      ja ti dam buzna as ti bude spatne *16* *16*
  • chris

    miluju ho:D je tak krásnej :D *14* *14*
  • Watrinová:-)

    Chris mě drží nad vodou.u nás doma + ve škole to neni zrovna žůžový a přemejšlela sem že se životem seknu,ale Chris mě vlastně drží při životě.JE BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
    • Re: Watrinová:-)

      ahojki je to asi pravda ja mam tie iste skusenosti nechcela bi si si somnou pisat????????????????? ja tes zboznujem US5 *14*
  • =o*

    nejkrásnější kluk na světě! *14* *14* ...jáá ho prostě miluju!! *14* opravdu ten nejúžasnější kluk...
  • chrisik

    4ewer in my heart!!!!
    nikdy na nej nezapomenu byl to strasne vyjmecnej kluk a moc mu preju aby mel stesti v zivote a uz nikdy nezazil takovou stratu jko kdyz musel odejit od usiku!!!!!!!!!!!..........doufam ze na neho stale jeho fanynky misli a nevimenili ho za zadnyho jinyho zpevaka nebo herce........on si to totiz nezaslouzi ......... i kdyz odesel urcite stale vzpomina na usiky a na svoje fanynky.......ktere stale ma a vzdy mit bude protoze ja se ho nikdy nevzdam a vzdycky to pro me bude ten chris jko byl pred rokem a pul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LOWE *14* *14* *14*
  • ♥♥♥Chrisáteško♥♥♥

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥Chrisá
  • Chris

    Chris je nejhezči s US5.....US5 FOREVER !!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit