Přejít na výpis diskuzí

Chris Barrie

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!♥♥RIMMER♥♥!!

    fakt úžasný herec! úplně mě ochromil, takovej sympaťák! to se hned tak nevidí, to musim uznat!!♥♥ *14* *14* *14* *14* a v červeném trpaslíkovi ho mám opravdu nejradši!! *14* *14* *14* *14*
  • muck

    já ho miluju(ale fakt je to ten nej chlap jakýho jsem kdy viděla) *14* *14*
  • e.s.o.rimmer

    Fotky a videa

    Něco jsem přidal...

    Jestliže se něco nelíbí, napište.

    Šlo by smazat jednu z fotek, co je tam už od dvou lidí stejná???

    Dík, ESO *5*
  • ahojprostevsechno.blog.cz je tam soutez tak se prosím kouknete a soutezte, predem diky :D
  • červený trpaslík je obrem mezi seriály

    gigantická podívaná při které se člověk nasměje,i díky Rimmerovi, který čím víc se snaží s lidmi vyjít, tím méně se to daří, domýšlivý,roztomilý a tak ironický. jsem ráda, že mám tu čest znát talent, takového kalibru.
  • rimmer best

    Já ho taky prostě miluju..:D můj nejoblíbenější herec a samosebou postava v Červeným trpaslíku..bez něj to není ono...Kdo tě vytáhne z problémů? Volejte Arnolda Rimmera...arnold rimmer..aaaarnold rimmer...:D rimmsey je nej... *14* *14*
  • Fotky

    Nevítě někdo jak to tu chodí s těma fotkama? Přidávala jsem sem fotky Rimmera (a jeho sbírku diapozitivů telegrafních sloupů z 20. století) asi před dvěma měsícema, ale ještě se tu neobjevily... Myslíte, že Rimmer je malicherný byrokratický hnidopich, který se přímo vyžívá v předpisech, protože z toho má jakousi zvrhlou radost? V mnoha ohledech máte bez výhrad pravdu *1* já ho prostě miluju...
  • CHRIS BARRIE

    Hele nezná tady někdo současnou adresu CHRIS BARRIE ??? Prosím Odepište. *7*
    • Re: CHRIS BARRIE

      neni to tak úplně jeho adresa, ale zkusit to můžeš:
      Chris Barrie
      agent Charles Armitage
      Noel Gay Management
      Shepperton Studdios
      Shepperton
      Middlesex TW17 0QD
      Great Britain
  • jak mu musi byt

    jak musi byt velikemu rimmerovi kdyz sdili web s tolika bezduchou celebryty breckou... pane arnolde... jste klenot lidstva... jste to vy proradnej svinskej previt...
  • hanichka

    Chris

    Hlášky, skvělý hlášky v Trpajzlíkovi...ráda bych si prohlídla Arnieho sbírku telegrafních sloupů :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit