Přejít na výpis diskuzí

Chow Yun-Fat

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janda33

    Můj příspěvek

    Tady někdo psal že je to nejhezčí chlap toho původu....musím souhlasit. Hezčího sem nevidela a Anna a král je super........ *4* *3* *15* *3* *3* *3* *3* *1* *1*
  • Hvezda

    Teda zensky proberte se dyt tady je takova spousta chlepu a vi myslite na Fata.Ale je to borec kterej pouziva Berety vopravdu dobre a ucelne,snad ani jedinej naboj z jejich zasobniku nemine svuj cil a pokosi vsechno co mu stoji v ceste,ma k tomu asi nejake zvlastni vlohy.A taky vlohy voblbnout cesky náááááány hahaha.Viva la Chow yun Fat
  • Film

    Chow Yun-fat, uz jen to jmeno???? Moc ho miluju je to fakt super clovicek, hlavne v Lepšim zitřku 1.2.3-,. Koupim tento film na dvd lepši zitřek 1.2.3.Dekuji.
  • I love Chow Yun Fat

    nejklásnější sou na něm ty jeho oči..pořád se usmívají! *14* a má i klásné rty..takový hezky tvarovaný.. *14*
    • Re: I love Chow Yun Fat

      Chtěl bych vědět co by jsi řekla na oči které najdeš na lide.cz , profil vipcs *14* *4* *3* *4* *5* *3* *5*
  • I love Chow Yun Fat

    je plostě k sežrání *14* hrozně moc bych se s ním chtěla setkat i když mu je už 51 *14* ..je plostě úžasnej..!! *14* *14*
    • Re: I love Chow Yun Fat

      mrkni na lide.cz profil vipcs a jsem zvědav kdo bude k sežrání *4* *14* *5* *3* *4* *5* *4* *4* *5* *5* *5*
      • Re: Re: I love Chow Yun Fat

        No ty jsi teda k sežrání!!!!Ale tak pro supi!!!!!!!!!!! *15* *15* *15*
  • Anna a král

    Ahoooooooj *4* . Včera jsem se po dlouhý době dívala na Annu a krále a poprvé mi tekly slzy... *15* . Já nevím, ten herec má v sobě něco zvláštního..., nelze to popsat... Upřímně řečeno..., jako ten král mě moc přitahuje, ale i v jiných rolích, ale tahle... *3* . Já nevím... *7* , ten pohled, jak komunikuje celý obličej... Je to SÍLA! *3*
  • budte stejní !!!

    Myslim že Chow yun fat je zařivým důkazem toho že nejvíc důležitá věc na světě je probuzená mysl! Také se pokouším tu svou probudit zkrze budhismus a bojová umění to lze dokázat! Pokud se Vám tento chlapík líbí, budte jako on! Osvobodtě svou mysl! *5*
  • I lowe

    Je to borec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I lowe Cow!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • šikmoočko

    Tohle je jediný herec takového původu,který se mi líbí.Žádný jiný z té části Země se mi nelíbí.On je výjimečný a jedinečný.Je od ostatních (z těch končin) naprosto odlišný...prostě je to kus *14*
  • *14* no,já bych se s nim docela ráda setkala,i když mu je 51 *9*
    • Re: ZAČÍNÁ JARO UŽ TO NA MĚ LEZE

      *14* *14* *14* TO JÁ BYCH SE S NÍM CHTĚLA NEJEN SETKAT, ALE TAKY BYCH SE S NÍM CHTĚLA VYSPAT *5* *5* *5*
      • Re: Re: ZAČÍNÁ JARO UŽ TO NA MĚ LEZE

        okom je tu řeč?
        • nápodobně:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit