Přejít na výpis diskuzí

Cher

OSOBNOST 31.12.2006 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • She's Great !

    Je fakt nejlepší, má skvělý písničky všech žánrů...od pop až k r'n'b a to se mi na ní líbí ! *3* *3* *3*
  • byly to prsty u nohou !

    Moc se omlouvám za špatné informace, byly to prsty u nohou...
    • Re: byly to prsty u nohou !

      to je v pohode - ved sa nic nestalo *3*
  • to je ale neštěstí !

    Právě dneska sem se dočetl, že Cher spadla ze schodů, páč nesla nějaký těžký věci a vyrazila si 3 zuby...*9* bylo to na jejích německých stránkách, tak tam jukněte !
    • Re: to je ale neštěstí !

      neboli to zuby ale prsty na nohach
      • Re: Re: to je ale neštěstí !

        cože ?
    • Re: to je ale neštěstí !

      bylo to 15. srpna, ale začala se o tom psát až tedka...smůla ...to muselo bolet ! *10*
  • nové CD

    mno...to nové cédo bude ve stylu jejích dřívějších alb Heart Of Stone a Love Hurts, tedy se bude jednat o rock, prý v žádném případě o taneční hudba, už e zná i vydavatelství a i dokonce i jméno, ale to ještě není stoprocentní. *7*
    • Re: nové CD

      na to nový album se strašně moc těšim, bude to zase obrovskej hit! *14* *14* *14*
      • Re: Re: nové CD

        Jasně, bude to hit !!! Na albu se prý podílý Diane Warren, která spolupracovala například s US5 a pro Cher napsala např super hit If I Could Turn Back Time z roku 89 !!! *14* *14*
  • In The Pink

    Film v e kterym by měla hrát by se měl jmenovat ¨In The Pink¨ a bude tam hrát s Britney a Bette Midler, moc o tom filmu nevim, dočetl jsem se jenom o tomhle.
    • Re: In The Pink

      bohuzial projekt bol zruseny ,takze momentalne si budeme na cher na filmovom platne musiet este chvilu pockat *9*
  • info pls!

    Prosím mocinky plosím, jestli máte ještě nějaké novinky ohledně céda nebo las vegas, tak pište! Moc mě to zajímá! *3* *3*
  • las vegas

    Jestli bude Cher začátkem roku 2008 dobře koncertovat, tak by to mohla vydat na dývku...mimochodem, neřekla nám cher, že už se na koncertní prkna nevrátí ??? *7* *3* *3*
  • 2007

    CHER ALE PRO ROZHOVOR NA PODZIM 2006 PROHLÁSILA UŽ UŽ MÁ VŠECHNY PÍSNIČKY, ALE NEJSOU JEŠTĚ NAZPÍVANÉ...A ŽE BY JE DO ROKA NENAZPÍVALA ? TO SE MI NEZDÁ...PODLE URČITÝCH ZDROJŮ BY MĚLO ALBUM VYJÍT PŘED VÁNOCEMA... *7*
  • Cher se vrací !!!

    Fanoušci, Cher neukončila kariéru! Dala si delší pauzu ale brzy se vrátí, nové CD koncem roku a začátkem 2008 bude koncertovat v Las Vegas, bude hrát ve filmu a vydávat videoklipy, takže se těšte !!!!! *4*
    • Re: Cher se vrací !!!

      Fákt!!!!
      Já o tom ani nevěděla, nový cD, tak to bude BOMBA, já se táááááááááááák těším *14*
      Já jí úplně miluju, ona je nejlepší!!!!!

      P.S. Nemáte tu někdo nějaký její film na dvd? Nemůžu žádný sehnat, mám jen čarodějky z eastwicku *9*
    • Re: Cher se vrací !!!

      cd vyjde asi az na jar-este sa netesme.zatial su len pesnicky-do studia este nevstupila-nejaky "mesiac" bude nakrucanie urcite trvat.ale tesim sa na comeback *1*
  • Nové CD ? Jupííí!!!

    Fakt nový cédo ??? no to bude skvělý! nemůžu se dočkat !!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit