Přejít na výpis diskuzí

Cher

OSOBNOST 31.12.2006 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • České forum o cher!!!

    na madonna.cz je forum, kde se nemusíte zabývat jen madonně, ale taky dalších hvězd, včetně cher, tak se zaregistrujte a nebudete litovat! *3*
    • Re: České forum o cher!!!

      Prosím o radu, jak se překládá do češtiny fim Come Back to the Five and Dime, Jimmy Dean, Jimmy Dean! Prosím o pomoc!! Děkuji
      • Re: Re: České forum o cher!!!

        v českém znění se film jmenuje Vrat se do obchodáku a Jimmy Deane, Jimmy Deane, Jimmy Deane
  • MP3

    nasiel som web stranku s mnozstvom mp3 od Cher: http://top.procher.org/part1.php *3*
    • Re: MP3

      díky skvělý! *3*
  • Cher je nejlepší!!!

    Cher je úplně nejlepší! tento rok vydá nové CD, to vím s jejich německých internet. stránek. Je super, snad ještě nějaké koncerty bude mět. Kdo by měl nějaké její plakáty ozvěte se mi prosím, bouhžel zatím žádný nemám.! Cher je nejlepší !! *4*
  • info pls!

    Prosím mocinky plosím, jestli máte ještě nějaké novinky ohledně céda nebo las vegas, tak pište! Moc mě to zajímá! *3* *3*
  • human

    a taky by nebyl špatnej nápad kdyby na to nový cédo dala jako bonus písničku z filmu Bratři jak se patří 'human', mno nevim nevim...možná to tak bude páč ten super song nebyl nikdy na cédu vůbec vydanej a je to jedna z nejoblíbenějších písniček Cher... *1*
    • Re: human

      album by mělo bejt v ůplně jiném style, takže se tam ten song hodit nebude (podle mě), ale jinak si mi líbí...
    • Re: human

      nebylo by to spatny akorat je uz ta pisnicka 3 roky stara tak nevim... *7*
    • Re: human

      Podle mě, se ta písnička na to nový album nehodí... *5*
  • novinky

    no vyzera to velmi zaujimavo.najprv sa vyjadrim na tohto-rocne plany.Cher bude do konca maja(kveten) vystupovat vo Vegas.potom bude natacat novy film-Dropout(podrobnosti najdete na nete napr. www.imdb.com) v septembri(zari) sa vrati naspat do vegas-tam bude do decembra.
    na dalsi rok sa pocita s novym albumom, ktory ma vyjst ku koncu roku. na album sa caka dlhsie prave kvoli tomu, ze Cher planuje mat opat turne-to by sa malo zacat v roku 2011(vo februari 2011 sa skonci zmluva s Vegas).turne uz asi nebude takeho rozsahu ako farewell tour(325 koncertov), ale predsa bude *3*
  • dianna114

    Happy Birthday!

    *4*
  • great !

    Je to zkrátka hvězda a nikdo na ní nemá ! *14* *14*
  • She's Great !

    Je fakt nejlepší, má skvělý písničky všech žánrů...od pop až k r'n'b a to se mi na ní líbí ! *3* *3* *3*
  • www

    můj blog *4*
    http://cher-barbra-celine.blog.cz /
    tak jukněte *14*
    • Re: www

      jj, pěkný!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit