Přejít na výpis diskuzí

Candice Accola King

OSOBNOST 17.3.2008 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vampire-Talita
    je to super herečka a Caroline hraje výborně *1* *3* *4* *2*
  • Sice Candice nechodí s Josephem, ale hrozně by jim to spolu zase slušelo.. oni se k sobě prostě hodí.. neřikám, že ten její není hezkej, ale prostě Joseph se k ní hodí víc.. ale uvidíme, třeba se zase dají dohromady.. a sem team Klaroline.. hrozně se mi jako pár líbí! ;) Doufám, že se dají zase spolu dohromady, i když je zasnoubená.. Jak říkal Klaus v posledním díle po tý maturitě Caroline.. On je tvou první láskou, já hodlám být tvou poslední.. teď to není s láskou, ale zasnoubením ;) Můj názor ;)
  • You are very good and nice actress and Happy birthday Candice *3* *3* *3*
  • Preji moc úspechu v manželství i mimo něj mam ji moc rada stejne jako upíří deníky chtela bych se s ni setkat ale to mam smulu ale i tak te zboznuju
  • thenilly96
    V TVD je nejlepší, Happy B-Day *3*
  • Všechno nejlepší *1* *2* *15* *3* *14* *4*
  • Happy Birthday.. <3
  • DaddySimpson
    Happy B-day :33
  • .snoopy.
    Všechno nejlepší :D
  • Heledte i kdyby jste si to moc přáli, tak Candice s Josephem nechodí. J
    • jo?? a cože to víš tak jistě ?? :D (chytrej zase promluvil)!!
      • Protože sem asi její fanynka a něco o ní vím ne...A jak ty víš tak jistě, že s ním chodí hmm? Chodí s někym úplně jiným. Neříkám, že nejsem team Klaroline, ale spojovat dva herce, který mají sice super chemii v seriálu, nemusí znamenat, že je povinnnost, aby spolu chodili v realu. To může napsat jen ichtyl jako ty, jak napovídá tvá přezdívka :D. :DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit