Přejít na výpis diskuzí

Andreas Frege

OSOBNOST 13.4.2008 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    A ještě k tomu mému předešlému komentáři jeden duležitý dodatek: Ptám se ted sám sebe nebyl Campino v době (v letech) nahrávání alba Die Toten Hosen "Auswartsspiel" (připomínám rok 2002) závislí na tvrdých drogách? Takový poslech většiny písní alba "Auswartsspiel" fyzicky ,,škodí", jinými slovy ty negativní emoce a všechnu tu těžkou depresi a mánické stavy (resp. bipolární poruchu) člověk u sebe (či na sobě) pocituje doslova fyzicky. Ptám se byl vubec Campino skutečně osobně duševně ,,zpusobylí", resp. příčetný? To je rozhodně ta správná otázka, nepopírám skutečnost že je objektivně mnohem ,,více" tvrdší hudba, pro mě ale nikoliv a dělá mě při poslechu alba "Auswartsspiel" nesmírné problémy se do prožitku Campina ,,objektivně" nějak hluboce vcítit a správně porozumět co si vlastně prožívá. Osobně trpím schizofrenní depresí, resp. jsem či si sám sobě připadám bít už lhostejný, netečný a apatický, ale snažím se tomu dát nějaké mantinely, hranice, za které se už jít nedá. Campino je na albu "Auswartsspiel" myslím si překročil. Je to krajně a těžce depresivně psychotická rocková hudba, a v tom se nijak nemýlím. Soudím právě podle jejich alba " Opium furs Volk" a "Auswartsspiel". Takže u mě osobně nenajdete zdaleka nekritický obdiv písní Die Toten Hosen. Nějaká ta kritika Campina a Die Toten Hosen je domnívám se zcela na místě. Nikdo jiný o tom takhle hluboce systematicky do detailu myslím si už nepřemýšlí. Nevím k čemu mají bubeníka, když zvláště na albu "Auswartsspiel" přes už ohlušující durazné kytarové riffy není jeho ritmus vubec slyšet by mě upřímně zajímalo. Omlouvám se tu všem za svuj velice špatný pravopis, kognitivně to hold nějak nezvládám a hodně zapomínám, přesto žiju stále v minulosti a svou minulostí a hledám ,,pravdu", spíše jsem hledal pravdu, tu vzdávám a hledám raději dnes více lásku v partnerské duvěře. Možná by to kvuli mé osobní apatii všechno mělo bít o mě psané raději opatrně v uvozovkách.

  • MartinDyntar

    Po poslechu písní Die Toten Hosen jakými jsou pro mě "Luge", "Was Zahlt" nebo "Deutsch in Willkomen" se mě skutečně vubec nechce žít dál! - ten text písní o (mravní) vině a odpouštění a obětavosti je přiznávám příliš hluboký a životně pravdivý, až moc věrohodně osobně přesvědčivý. Některým písním Die Toten Hosen se už z principu proto raději vyhýbám! Přesto do dnešního dne za nejlepší album Die Toten Hosen osobně považuji jejich "Auswartsspiel" (2002) a to se nezmění. I přes svou krajní agresi jsou pro mě všechny písně tohoto alba nesmírně duležité a přínosné. Pořád se ptám sám sebe jak to Campino vubec dokáže že bez jakkýchkoliv počitačových uprav zvuku alba, právě bez naprogramovaných samplu a syntáku dokáže přirozeně neskutečně agresivně odezpívat písně jako jsou "Schlampe" nebo "Depression de Luxe" bez toho že by přišel o hlasivky!!!, já bych to osobně nedal. To je něco neuvěřitelného!!! A myslím že z rockových zpěváku by to dal málokdo! Proto Campino má u mě jednoznačný obdiv a respekt.

  • MartinDyntar

    Campino má neskutečně vlídný a melodicky příjemně zabarvený ton hlasu jako málokdo z německých rockových zpěváku, netypický pro němčinu. Ve srovnání se zpěváky In Extremo, Bohse Onkelz nebo Rammstein Campino dokáže svým hlasem rozhýbat emoce do neskutečného stresu. Smíšené pocity z poslechu textu písní Die Toten Hosen jsou naprosto přirozené a normální pro s největší pravděpodobností bipolární poruchu Campina, pro jeho mánicko depresivní stavy. Snad mě to rockový fandové do Die Toten Hosen prominou asi příliš kriticky zacházím do detailu nebo do hloubky. Nelze opomenout to že melancholici májí podle psychologu několik málo opravdových přátel a své přátelé vybírají obezřetně a umí druhé lidi vyslechnout, když soucit s druhými lidmi je dohání až k slzám. Melancholici ve skutečnosti respektují a vyžadují předpisy. Jsou vážní, cílevědomí, přemýšliví, svědomití a vnímaví k ostatním lidem, jsou obětaví a věrní, spolehliví a odpovědní. Melancholici jsou perfekcionalisti, ale táké dlouze analiticky systematicky plánují své činy, než se do nich pustí. Alespon to tvrdí psychologové, jsem melancholik navíc narozený také ve znamení raka, a to 25.6.... I melancholici mají své špatné stránky, ale ty tu rozebírat už nebudu. Mojí srdeční záležitostí jsou převážně písně "Alles Wird Voruburgehen", "Tauschen Gegen Dich", "Niemals Einer Meinung Sein", "Unser Haus", "Wofur man Lebt", "Nur zu Besuch", "Kanzler Sein", "Am Ende", "Halt Mich" a "Du Und Ich" (sind Rock and Roll). To jsou skvělé písně, které zase svou upřímností a věrohodností, svou hloubkou a přesvědčivostí dohání k slzám mě.

  • MartinDyntar
    Píseň tauschen gegen dich aneb potřebujeme se pro druhého partnera poradne trápit. Bez toho, bez trápení se pro partnera už není žádna chuť a žádna motivace žit svuj život. Aneb jake to je když na sobe samém už mne vůbec nezáleží. Píseň *tauschen gegen dich. S DTH navždy!!
  • MartinDyntar
    Píseň Sonne od Rammstein by Campino na Alles Ohne Strom vedle písně Ohne Dich asi už nepředělal...Velká škoda.
  • MartinDyntar

    Zajima to tu vubec nekoho....evidentne uz vubec ne...

  • MartinDyntar

    No jo my 2 jsme raci...

  • kuddel

    !!!

    PRÁVĚ KOUKÁM NA PALERMO SHOOTING. CAMPINO JE TAM ÚPLNĚ ÚŽASNÝ!!! JÁ HO TAK ŽERU!!
    • Re: !!!

      ahoj prosimte ten film se da nekde stahnout??
      • kuddel

        Re: Re: !!!

        tak to netuším. je pár stránek, kde by se na něj dalo podívat, ale stáhnout? fakt nevím. ale to dvd není u nás zas tak drahé. stojí asi 200. ty prachy fakt stojí za to *1*
  • kuddel

    ???

    TAK BUDE NĚCO?
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_400kuru@yahoo.com ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.


    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_400kuru@yahoo.com) je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit