Přejít na výpis diskuzí

Bud Spencer

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrkněte na : dvavytecnicispencerahill.sweb.cz tam najdete jak seznam filmů, tak píseň "Coro dei compieri" z filmu Jestli se ... *15*
  • filmy

    Hodně filmů od super dvojky Spencer-Hill prodává firma KMA Levné knihy, např. v Praze, Ml. Boleslavi, Ostravě,... v dobré kvalitě a jen za 99,- Kč! A to stojí za to, ne? *5* *15*
  • Bud Spencer

    vsechno nejlepsi ;-) :-)
  • Čest jeho památce. *9* ♥
    • nika1979
      budem všichny nanej * spominat14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* včera když jsem se to dozvěděla brčela jsem mocccccccccc-odkaz všem fanouškum. dnes davaji.na-----Barandově film Dvojnici *14* zpominky zustanou v našich srdci
  • Několik filmů s tímto hercem Budem Spencerem a Terencem Hillem jsem viděla.Společně jim to ale vždy náramně herecky slušelo.Zábava,akce a děj nechyběla. Všechna čest za výborné herecké práce.
  • poradí mi někdo?

    ahoj. nevíte někdo prosimvás, jak se jmenoval ten díl jak tam jezdili na těch buginách? a měli ten autoservis? díky moc *1*
    • Re: poradí mi někdo?

      jo to bylo KDYŽ SE ROZZLOBIME BUDEME ZLÝ
    • Re: poradí mi někdo?

      jestli se rozlobíme budeme zlí *3*
  • Znáte film Alladin z roku 1986?

    Znáte film Alladin z roku 1986? Je to o kklukovi, co pomáhá vetešníkovi v krámě, ten ho vodírá, jeho děda je vozrala a matka je prostitutka nebo co. Ten kluk v tom vetešníkově krámu najde allladinovu lampu a vyvolá Buda Spencera jako Alladina a ten mu změní celej život a sám se pak nechá změnit v člověka, aby mmoéhl žít jako člověk. Mě se hrozně líbí ta maminka toho kluka.To je úžasná kost! *1*
  • Kontakt

    Ahoj, sháním kontakt nebo e-mail na Buda Spencera. Nevíte, kde by se dal sehnat? Díky.
  • Nikdy nezapomeneme na pana herce.děkujeme.Čest jeho památce.skvělé filmy s ním sledujeme už od dětství.Děkujeme a odpočívejte v pokoji.
  • Suda a licha

    Kultovy herec, ked sa spojil s Terence Hillom, tak som az stal od smiechu v ich filmoch. Moj prvy zivotny vzor. Tie filmy, to bol jednoducho super, ... suda a licha, dvojnici, Dva vytecnici,... Jestli se rozzlobime... Proste kult.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit